Test new change EN

Minimalus mokėjimas 0.15 EUR

Pasirinkite kalbą/Choose Language

LT  EN 

 

 

 

 

Visai netrukus startuoja naujas projektas, kurį MTS įmonėje vystėme beveik dvejus metus. Labai džiaugiamės galėdami pristatyti mokėjimų platformą FOXPAY.

Kas tai? Jei reiktų apibūdinti vienu sakiniu – FOXPAY padės atlikti mokėjimus greičiau, patogiau ir pigiau, nei įprastuose bankuose. 

Tai programėlė Tavo telefone, kurią mes vadiname mini banku. Galėsi atlikti pavedimą, kurį gavėjas pamatys per kelias sekundės, atidaryti sąskaitą vaikui, paprašyti pinigų, patogiai matyti ir valdyti mokėjimus.  

Mums reikia Tavo pagalbos.  

Kol galėsime parodyti FOXPAY visai Lietuvai, turime būti tikri, kad viskas veikia sklandžiai. Todėl labai kviečiame prisijungti prie FOXPAY testuotojų komandos.

Ką reiks daryti? Atsisiųsti FOXPAY programėlę iš Google Play (kol kas tik Android telefonams), atlikti identifikacijos testus, atsidaryti realią sąskaitą ir dvi savaites naudotis programėle. 

Siųsk mums savo asmeninį el. paštą (susietą su Google Play), jei norėtum tapti pirmuoju FOXPAY naudotoju. Google play atsiųs automatinį pranešimą. 

Mums įdomu viskas, ką pastebėsi per tris savaites. Patogumas, funkcionalumas, techninė dalis. Kiekviena pastaba padės tobulinti produktą, todėl Tavo pagalba yra neįkainojama.

Ir kuo mūsų bus daugiau, tuo greičiau rasime netikslumus. Į el. paštą atsiųsime tolimesnes instrukcijas. 

Už darbą turi būti atlyginta, todėl paruošėme dovanų. Kiekvienas testavimo grupės dalyvis savo Foxpay sąskaitoje ras 3 eur, dešimčiai aktyviausių testuotojų papildysime sąskaitą 30 Eur  ir vienam dalyviui, kurį išrinksime loterijos būdu padovanosime elektrinį paspirtuką. 😊 

Linkėjimai ir tikimės, iki greito! 

 

Sąvokos

Foxpay – kaip apibrėžta Mokėjimo paslaugų sutartyje.

FoxpayPaskyra – kaip apibrėžta Mokėjimo paslaugų sutartyje.

Foxpay Paslaugos – Foxpay teikiamos elektroninių pinigų leidimo, išpirkimo, mokėjimo ir kitos susijusios paslaugos.

Foxpay Programėlė – mobilioji programa (Android ar iOS), įdiegiama ir naudojama mobiliuosiuose įrenginiuose, kuri leidžia naudotis atitinkamomis Foxpay Paslaugomis.

Foxpay Sąskaita – Kliento vardu Foxpay atidarytamultivaliutinėIBAN (angl. International Bank AccountNumber) sąskaita, naudojama atsiskaitymams ir kitoms mokėjimo operacijoms vykdyti.

IBAN – angl. International Bank AccountNumber.

Klientas – Foxpay paskyros naudotojas.

Mokėjimo paslaugų sutartis – Klientams taikoma sutartis, pasiekamačia.

MPT – Mokėjimo paslaugų teikėjas.

Patvirtinimo kodas – KlientoFoxpaypaskyros telefono numeriu gautas, automatiškai Foxpay sugeneruotas, vienkartinisšešių skaitmenų kodas, skirtas Kliento mobilaus telefono numerio ir Foxpay Paskyros sąsajos patikrinimui bei patvirtinimui.

PIN kodas – Kliento sukurtas ir tik jam vienam žinomas penkių skaitmenų kodas, su kuriuo Klientas atrakina savo Foxpay Paskyrą ir tvirtina operacijas joje.

PIN2 kodas – Kliento Foxpaypaskyros telefono numeriu gautas, automatiškai Foxpay sugeneruotas, vienkartinis penkių skaitmenų kodas, su kuriuo Klientas tvirtina didesnės vertės (nuo kliento pasirinktos sumos) mokėjimo operacijas.

SEPA – angl. Single Euro PaymentArea.

Slaptažodis – Kliento sukurtas ir tik jam vienam žinomas slaptažodis (ne mažiau kaip 8 simbolių, iš kurių bent po vieną didžiąją raidę, mažąją raidę ir skaičių), su kuriuo Klientas atrakina savo FoxpayPaskyrą ir gali ja naudotis.

Specialus klausimas – Slaptažodžio ir PIN kodo praradimo (pamiršimo) atveju naudojamas klausimas, atsakymą į kurį žino tik Klientas. Klientas šį klausimą ir atsakymą į jį sukuria registruojant FoxpayPaskyrą. Vėliau šį klausimą ir/ar atsakymą į jį Klientas gali keisti savo Foxpay paskyroje.

Unikalus identifikatorius – telefono numeris, sąskaitos numeris ar kitas duomuo, pagal kurį galima nustatyti lėšų gavėją ir įvykdyti mokėjimo nurodymą.

 

Foxpay Programėlės veikimas

 1. Foxpay Programėlė yra viena iš Foxpay suteikiamų mokėjimo priemonių.
 2. Pačios Foxpay Programėlės įsigijimas (parsisiuntimas) yra nemokamas. Konkrečių Foxpay Paslaugų įkainiai nurodyti čia.
 3. Klientas privalo įsitikinti, kad Foxpay Programėlę į savo mobilų įrenginį siunčiasi ir diegiasi tik iš Foxpay nurodytų tinklapių – Apple Storearba Google Play.
 4. Klientas, naudodamasis Foxpay Programėle, gali atlikti šiuos veiksmus:
  • registruotis Foxpay ir sukurti Foxpay paskyrą;
  • identifikuoti save, kaip Klientą;
  • užpildyti ar atnaujinti Kliento anketą;
  • atsidaryti / uždaryti Foxpay Sąskaitą (-as);
  • vykdyti mokėjimo pervedimus iš savo Foxpay Sąskaitos kitiems Foxpay Sąskaitos turėtojams;
  • gauti mokėjimo pervedimus į savo Foxpay Sąskaitą iš kitųFoxpay Sąskaitos turėtojų;
  • vykdytiir gauti SEPA ( Single Euro PaymentArea) mokėjimo pervedimus eurais iš / įsavo Foxpay Sąskaitą;
  • patikrinti Foxpay Sąskaitos likučio informaciją, paskutinius įeinančius ir išeinančius mokėjimus;
  • patikrinti Foxpay Sąskaitos operacijų, atliktų perpasirinktą laikotarpį,išrašą;
  • keisti valiutą savo Foxpay Sąskaitoje;
  • matyti interaktyvų žemėlapį su vietomis, kuriose galima Foxpay sąskaitas papildyti grynaisiais pinigais ir/ar išgryninti lėšų iš Foxpay sąskaitos;
  • keisti Paskyros nustatymus ir limitus.
 5. Foxpay Programėlės funkcijos gali būti pildomos naujesnėse Foxpay Programėlės versijose. Atsiradus naujoms funkcijoms pasiūlymas dėl naujų funkcijų įsidiegimo pateikiamas Klientui į mobilųjį įrenginį, o Kliento sutikimas dėl naujų funkcijų instaliavimo ir naudojimo išreiškiamas Klientui įdiegiant pasiūlytus atnaujinimus.
 6. Kai kurios Foxpay Programėlės funkcijos gali skirtis priklausomai nuo naudojamos operacinės sistemos.

 

Foxpay Paskyros sukūrimas per Foxpay Programėlę

 1. Klientas registruojasi Foxpay Sistemoje ir sukuria Paskyrą, atlikdamas šiuos veiksmus:
  • pateikdamas savo telefono numerį (rekomenduojama asmeninį, ne darbinį, siekiant išvengti nepatogumų keičiant ar atsisakant telefono numerio);
  • susikurdamas Slaptažodį (ne trumpesnį nei 8 simboliai. Turi būti panaudota bent po vieną: didžioji raidė, mažoji raidė ir skaičius);
  • susikurdamas PIN (5 skaitmenų);
  • susikurdamas Specialų klausimą ir atsakymą į jį;
  • įvesdamas SMS žinute gautą Patvirtinimo kodą (kai kurie įrenginiai automatiškai nuskaito kodą iš SMS žinutės).
 2. Sukūrus Foxpay paskyrą Klientas gali matyti FoxpayProgramėlės turinį, langų vaizdus, funkcijas.
 3. Norint pradėti naudotis Foxpay Paslaugomis, Klientui bus pasiūlyta atlikti nuotolinę identifikaciją, užpildyti Kliento anketą bei susipažinti su Foxpay dokumentais (Mokėjimo paslaugų sutartimi, šiomis bei kitomis taisyklėmis, įkainiais ir pan.), kas yra būtina sąlyga pradėti dalykinius santykius tarp Foxpay ir Kliento.

 

Prisijungimas prie Foxpay Paskyros per Foxpay Programėlę

 1. Norintprisijungtiprie Foxpay Paskyros per Foxpay Programėlę (kai Foxpay Paskyra jau sukurta) reikia:
  • Mobiliąjame įrenginyje susirasti Foxpay Programėlę ir ją aktyvuoti („įeiti“);
  • Įvesti savo Foxpay Paskyros telefono numerį.Tačiau:
   • Jei Foxpay Programėlė mobiliajame įrenginyje atidaroma ne pirmą kartą, ji gali būti įsiminusi įvestą telefono numerį ir šis laukas bus rodomas užpildytas paskutinio prisijungimo duomenimis;
   • Norint prisijungti prie kitos Foxpay Paskyros (keliems Klientams naudojantis vienu mobiliuoju įrenginiu), reikia įvesti kitos Foxpay Paskyros telefono numerį;
   • Jei paskutinio prisijungimo prie Foxpay Paskyros metu Foxpay Programėlėje nebuvo pilnai atsijungta nuo Foxpay Paskyros mobiliajame įrenginyje, šio veiksmo gali nereikėti vykdyti. Tuomet Klientas iš karto pakliūna į PIN įvedimo langą;
  • Įvesti savo Foxpay Paskyros Slaptažodį. Tačiau jei paskutinio prisijungimo prie Foxpay Paskyros metu Foxpay Programėlėje nebuvo pilnai atsijungta nuo Foxpay Paskyros mobiliajame įrenginyje, šio veiksmo gali nereikėti vykdyti. Tuomet Klientas iš karto pakliūna į PIN įvedimo langą.
  • Įvesti savo Foxpay Paskyros PIN arba pasinaudoti „Atrakinimo piršto antspaudu“ funkcija (Foxpay Programėlės nustatymuose aktyvavus „Atrakinimo piršto antspaudu“ funkciją, reikia paspausti „Atrakinimas piršto antspaudu“ užrašą ir mobiliuoju įrenginiu nuskaityti vieno iš mobiliajame įrenginyjeįsimintų pirštų antspaudą).
 2. Pamiršus Slaptažodį, PIN ar abu, galima pasinaudoti „Slaptažodžio atkūrimo“ nuoroda, esančia Slaptažodžio įvedimo langeir / arba „PIN atkūrimo“ nuoroda, esančia PIN įvedimo lange.
 3. Aktyvavus „Slaptažodžio atkūrimo“ nuorodą, Foxpay Programėlė Klientą nukreipia į „Prisijungimo problemų“ langą, kur Klientas gali pasirinkti kokio tipo prisijungimo problemos iškilo:
  • Pamiršo PIN. Pasirinkus šią nuorodą, Foxpay Programėlė paprašo įvesti Slaptažodį. Įvedus teisingą Slaptažodį, Klientui jo nurodytu pagrindiniu telefono numeriu SMS žinute išsiunčiamas Patvirtinimo kodas. Įvedus gautą Patvirtinimo kodą, Klientui užduodamas Specialus klausimas. Teisingai atsakius į Specialų klausimą, Klientui suteikiama galimybė susikurti naują PIN;
  • Pamiršo Slaptažodį. Pasirinkus šią nuorodą, Foxpay Programėlė paprašo įvesti PIN. Įvedus teisingą PIN, Klientui jo nurodytu pagrindiniu telefono numeriu SMS žinute išsiunčiamas Patvirtinimo kodas. Įvedus gautą Patvirtinimo kodą, Klientui užduodamas Specialus klausimas. Teisingai atsakius į Specialų klausimą, Klientui suteikiama galimybė susikurti naują Slaptažodį;
  • Pamiršo Slaptažodį ir PIN.Pasirinkus šią nuorodą, Foxpay Programėlė Klientui jo nurodytu pagrindiniu telefono numeriu SMS žinute išsiunčiamas Patvirtinimo kodas. Įvedus gautą Patvirtinimo kodą, Klientui užduodamas Specialus klausimas. Teisingai atsakius į Specialų klausimą, Klientui suteikiama galimybė susikurti naują Slaptažodį ir PIN;
 4. Aktyvavus „PIN atkūrimo“ nuorodą, Foxpay Programėlė vykdo 12.1 punkte nurodytus veiksmus.

 

Kliento identifikavimas

 1. Kliento identifikavimo funkcija aktyvuojama, jei:
  • Klientas dar nėra identifikuotas Foxpay;
  • Kliento dokumento, su kuriuo jis identifikavosi Foxpay, galiojimas pasibaigė;
  • Klientui pačiam inicijuojant identifikavimo procedūrą, jei jo dokumentas, su kuriuo jis identifikavosi Foxpay, keitėsi (dėl dokumento praradimo ar sugadinimo, galiojimo pasibaigimo, kliento duomenų (vardo, pavardės) pasikeitmo ir pan.). Tokiu atveju Foxpay aplikacijoje Klientas renkasi „Daugiau->Mano profilis->ID verifikacija“.
 2. Kliento identifikavimas vykdomas nuotoliniu būdu mobiliojo įrenginio su vaizdo kamera pagalba.
 3. Klientas, automatiniu arba rankiniu būdu pradėjęs nuotolinio identifikavimo procesą:
  • pasirenka dokumentą išdavusią valstybę;
  • patvirtina, kad pateikiama informacija yra tikra ir nepadirbta (įskaitant dokumento tikrumą);
  • patvirtina supratimą, jog jam atliekant nelegalius veiksmus ar klastojant duomenis Foxpay susisieks su atsakingomis institucijomis ir praneš apie tai;
  • pasirenka dokumento, su kuriuo identifikuosis, tipą (pasas, asmens tapatybės kortelė (ATK) ar leidimas nuolat gyventi (LNG));
  • tiesioginio ryšio perdavimo sesijos metu nufotografuoja paso puslapį su nuotrauka arba ATK/LNG priekinę bei galinę dalis;
  • tiesioginio ryšio perdavimo sesijos metu nufotografuojamas kliento veido atvaizdas iš priekio (atvaizde turi matytis kliento veidas ir pečiai, atvaizdas privalo būti aiškiai matomas ir atskiriamas nuo aplinkoje esančių objektų. Nuotraukoje turi nesimatyti kitų asmenų);
 4. Atlikus minėtus veiksmus, sistema analizuoja gautus duomenis ir jei:
  • Gaunamas pranešimas apie sėkmingą Kliento identifikavimo proceso pabaigą, Klientas:
   • Jei pirmą kartą registruojasi – nukreipiamas į Kliento pažinimo anketos pildymą;
   • Jei jau yra užpildęs Kliento pažinimo formą – gali toliau sėkmingai naudotis Foxpay paslaugomis.
  • Gaunamas pranešimas apie nesėkmingą Kliento identifikavimo proceso pabaigą, Klientui siūloma pakartoti identifikavimo proceso veiksmus, dėl kurių identifikacija nepavyko.

 

Kliento pažinimo anketa

 1. Vykdant Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo bei kitų teisės aktų nuostatas, kuriomis siekiama užkirsti kelią pinigų plovimui ir/ar teroristų finansavimui, ir vadovaujantis principu „Pažink savo klientą“ Klientai prašomi užpildyti Kliento pažinimo anketą.
 2. Klientas prašomas užpildyti anketą prieš pradedant dalykinius santykius, t.y., prieš atidarant pirmąją sąskaitą Kliento vardu.
 3. Vėliau Foxpay reguliariai primena Klientui įvertinti ir pataisyti / papildyti / patvirtinti Kliento pažinimo anketoje pateiktų duomenų aktualumą.
 4. Klientas, savo ruožtu, pasikeitus Kliento pažinimo anketoje pateiktiems duomenims, privalo pats atlikti pakeitimus minėtoje anketoje. Tai jis gali padaryti Foxpay aplikacijoje pasirinkęs „Daugiau->Mano profilis->Daugiau“.

 

Foxpay sąskaitos atidarymas

 1. Norėdamas atsidaryti pirmąją sąskaitą, Klientas:
  • pagrindiniame Foxpay aplikacijos lange spaudžia mygtuką „Atidaryti sąskaitą“;
  • atsidariusiame lange Klientas:
   • sukuria norimą naujosios sąskaitos pavadinimą;
   • susipažįsta susąskaitos naudojimo taisyklėmis (jos matomos aktyvavus nuorodą) ir patvirtina, kad sutinka jų laikytis;
   • spaudžia mygtuką „Atidaryti sąskaitą“;
  • atsidaro langas, patvirtinantis sėkmingą sąskaitos atidarymą, nurodant jos pavadinimą ir IBAN numerį.
 2. Norėdamas atsidaryti antrąją ar paskesnę sąskaitą, Klientas:
  • Pagrindiniame Foxpay aplikacijos lange spaudžia viršuje kairėje esantį mygtuką „Mano sąskaitos“;
  • Atsidariusiame „Mano sąskaitos“ lange Klientas spaudžia mygtuką „Pridėti sąskaitą“;
  • Atsidariusiame lange Klientas:
   • sukuria norimą naujosios sąskaitos pavadinimą;
   • susipažįsta su sąskaitos naudojimo taisyklėmis (jos matomos aktyvavus nuorodą) ir patvirtina, kad sutinka jų laikytis;
   • spaudžia mygtuką „Atidaryti sąskaitą“;
  • atsidaro langas, patvirtinantis sėkmingą sąskaitos atidarymą, nurodant jos pavadinimą ir IBAN numerį.

 

Mokėjimo pervedimų vykdymas

 1. Foxpay Programėlėje iš Foxpay Sąskaitos galima atlikti šiuos Mokėjimo pervedimus:
  • Kitam Klientui, turinčiam Foxpay Sąskaitą;
  • Gavėjui, turinčiam IBAN sąskaitą kitame MPT – SEPA dalyvyje.
 2. Atliekant mokėjimo pervedimą tarp savo sąskaitų, Klientas:
  • Spaudžia „Siųsti pinigus“;
  • Atsidariusiame lange „Siųsti pinigus“renkasi „Į savo sąskaitą“;
  • Pasirenka iš kokios (aukščiau) ir į kokią (žemiau) sąskaitą nori atlikti mokėjimą;
  • Įrašo pervedamą sumą;
  • Įrašo mokėjimo paskirtį;
  • Spaudžia „Siųsti“. Atsiranda lentelė su patvirtinimu apie atliktą mokėjimąir visais jo duomenimis.
 3. Atliekant mokėjimo pervedimą kitam Klientui, turinčiam Foxpay Sąskaitą ir esančiam Kliento mobilaus įrenginio adresų knygutėje, kuri buvo importuota į Foxpay, Klientas:
  • Spaudžia „Siųsti pinigus“;
  • Atsidariusiame lange „Siųsti pinigus“ matomame kontaktų sąraše susiranda norimą Gavėją ir jį pasirenka;
  • Pasirenka iš kokios savo sąskaitos nori atlikti mokėjimą;
  • Įrašo pervedamą sumą;
  • Įrašo mokėjimo paskirtį;
  • Spaudžia „Siųsti“.Priklausomai nuo Kliento mokėjimo paslaugų patvirtinimo nustatymų, Foxpay Programėlė gali paprašyti įvesti PIN arba PIN/PIN2. Atsiranda lentelė su patvirtinimu apie atliktą mokėjimą ir visais jo duomenimis.
 4. Atliekant mokėjimo pervedimą kitam Klientui, neturinčiam Foxpay Sąskaitosarbaneesančiam Kliento mobilaus įrenginio adresų knygutėje, kuri buvo importuota į Foxpay, Klientas:
  • Spaudžia „Siųsti pinigus“;
  • Atsidariusiame lange „Siųsti pinigus“ renkasi „Naujas gavėjas“;
  • Prieš vykdydamas mokėjimo pervedimą privalo įsitikinti, kad jo nurodomas IBAN sąskaitos numeris yra aktualus, galiojantis ir naudojamas Gavėjo. Foxpay neatsako, jei pinigai dėl Kliento klaidingai nurodyto IBAN sąskaitos numerio bus nusiųsti ne tam Gavėjui;
  • Atsidariusiame lange „Naujas gavėjas“ įveda gavėjo duomenis (vardą, pavardę / pavadinimą; asmens arba įmonės kodą; IBAN sąskaitos numerį) ir spaudžia „Toliau“;
  • Jei nurodyta Gavėjo sąskaita yra ne Lietuvos Respublikos MPT (IBAN pradžia ne „LT“), atsidariusiame lange įveda Gavėjo MPT BIC (privaloma įvesti teisingą BIC. Foxpay neatsako už Gavėjo nepasiekusį pervedimą, jei nurodytas neteisingas BIC);
  • Atsidariusiame lange „Siųsti pinigus“:
   • pasirenka iš kokios savo sąskaitos nori atlikti pervedimą;
   • įveda norimą pervesti sumą;
   • įveda mokėjimo paskirtį ir spaudžia „Siųsti“.Priklausomai nuo Kliento mokėjimo paslaugų patvirtinimo nustatymų, Foxpay Programėlė gali paprašyti įvesti PIN arba PIN/PIN2. Atsiranda lentelė su patvirtinimu apie atliktą mokėjimą ir visais jo duomenimis.
 1. Atliekant mokėjimo pervedimą anksčiau įvykdyto mokėjimo pervedimo pagrindu, Klientas:
  • Pagrindiniame Foxpay Programėlės lange esančiame paskutinių mokėjimų sąraše, pagrindinių gavėjų mokėjimų sąraše arba mokėjimų sąraše „Istorija“ susiranda anksčiau atliktą mokėjimą, kurio pagrindu nori inicijuoti naują mokėjimą tam pačiam Gavėjui į tą pačią IBAN sąskaitą ir jį pasirenka;
  • Atsidariusiame „Mokėjimo detalių“ lange spaudžia mygtuką „Kartoti mokėjimą“;
  • Atsidariusiame lange „Siųsti pinigus“:
   • pasirenka iš kokios savo sąskaitos nori atlikti pervedimą;
   • įveda norimą pervesti sumą;
   • įveda mokėjimo paskirtį ir spaudžia „Siųsti“.Priklausomai nuo Kliento mokėjimo paslaugų patvirtinimo nustatymų, Foxpay Programėlė gali paprašyti įvesti PIN arba PIN/PIN2. Atsiranda lentelė su patvirtinimu apie atliktą mokėjimą ir visais jo duomenimis.
 1. Visą sąskaitos įvykių sąrašą Klientas gali matyti „Istorijos“ lange. Jame įvykių sąrašą galima filtruoti nustatant norimus matyti istorijos laikotarpius.
 2. Klientas naudodamas Foxpay Programėlę gali pasirinkti pinigų Gavėju bet kurį Kliento mobiliame įrenginyje esantį adresų knygos kontaktą, naudojantį Foxpay Programėlę. Naudodamas šia funkciją, Klientas sutinka, kad Foxpay galėtų pasiekti, tvarkyti bei saugoti savo serveriuose sugeneruotas reikšmes iš Kliento mobiliajame įrenginyje esančių kontaktų telefono numerių išimtinai tik Foxpay Programėlės naudojimo tikslu. Taip pat Klientas sutinka, kad jis būtų atvaizduojamas kitų Foxpay Programėlės naudotojų įrenginiuose, kurie turi Kliento kontaktą.
 3. Mokėjimo pervedimo suma nėra ribojama jokia mažiausia suma. Mokėjimo pervedimams taikomi Kliento Foxpay Sąskaitai nustatyti pervedimų limitai.
 4. Jei pinigai gauti per klaidą, pinigų Gavėjas privalo kaip įmanoma greičiau grąžinti pinigus pinigų siuntėjui.

 

Foxpay Sąskaitos papildymas ar lėšų išėmimas

 1. Vietos, kuriose yra suteikiama galimybė papildyti Foxpay Sąskaitą ar išgryninti lėšų iš Sąskaitos, nurodomos Išgryninimo / Lėšų įnešimo vietų žemėlapyje ar sąraše.
 2. Lėšų papildymui ar išgryninimui iš Kliento gali būti paprašyta atlikti ir daugiau veiksmų.

 

Valiutos keitimas Foxpay sąskaitose

 1. Valiutos keitimas sąskaitoseatliekamas FoxpayProgramėlėje atsidarius „Keitimas“ ekraną. Klientas:
  • Pasirenka sąskaitą, kurioje nori atlikti valiutos keitimą;
  • Nustato iš kokios (aukščiau) ir į kokią (žemiau) valiutą nori keisti;
  • Įrašo keičiamos (aukščiau) arba norimos gauti (žemiau) valiutos sumą;
  • Baksteli ekraną laisvame (neaktyviame) plote. Pagal ekrane rodomą valiutos keitimo kursą suskaičiuojama neįvestos (norimos gautiarbakeičiamos) valiutos suma;
  • Spaudžia mygtuką „Keisti valiutą“. Atsiranda lentelė su patvirtinimu apie atliktą valiutos keitimo operaciją ir visais jos duomenimis;
  • Spaudžia mygtuką „Įvykdyta“.

 

Foxpay sąskaitos uždarymas

 1. Norėdamas uždaryti sąskaitą, Klientas:
  • Įsitikina, kad sąskaitoje nėra lėšų likučio. Jei likutis yra, perveda jį į kitą savo sąskaitą Foxpay arba į sąskaitą kitame MPT – SEPA dalyvyje;
  • Pagrindiniame Foxpay aplikacijos lange spaudžia viršuje kairėje esantį mygtuką „Mano sąskaitos“;
  • Atsidariusiame „Mano sąskaitos“ lange Klientas pasirenka norimą uždaryti sąskaitą;
  • Atsidariusiame „Mano sąskaitos“ lange Klientas spaudžia „Uždaryti sąskaitą“.

 

Saugumas

 1. Kadangi Foxpay Programėlė yra mokėjimo priemonė, Klientas privalo rūpintis mobilaus įrenginio, kuriame yra įdiegta FoxpayProgramėlė, saugumu, nepalikti įjungtos Foxpay Programėlės, neperduoti ar nepalikti kitam asmeniui prieinamose vietose Slaptažodžių. Jei Klientui kyla įtarimas, kad kiti asmenys gali žinoti Foxpay Programėlės atrakinimo PIN kodą ar kitus Slaptažodžius, Klientas privalo nedelsiant pasikeisti Foxpay Programėlės atrakinimo PIN kodą ir (arba) Paskyros Slaptažodį, o jeigu to negali atlikti, informuoti apie tai Foxpay kaip tai nurodyta Mokėjimo paslaugų sutartyje, kad galimybė valdyti Foxpay Sąskaitą per Foxpay Programėlę būtų užblokuota iki kol bus sukurti nauji Slaptažodžiai.
 2. To nepadaręs Klientas atsako už visas neautorizuotas operacijas savo Foxpay Sąskaitoje, kurios atliktos dėl to, kad Slaptažodis ir/ar PIN kodas tapo žinomi ir (arba) Sąskaita tapo prieinama tretiesiems asmenims.
 3. Susiejus mobilaus telefono numerį ir (arba) elektroninį paštą su Foxpay Paskyra, Kliento mobilusis telefonas ir (arba) elektroninis paštas yra naudojamas kaip mokėjimo priemonė arba Kliento identifikavimo priemonė, todėl šios priemonės ir prisijungimai prie jų turi būti saugomos Kliento. Klientas yra visiškai atsakingas tiek už paties mobilaus telefono, numerio (SIM kortelės), elektroninio pašto prisijungimo apsaugą, tiek ir už visų Slaptažodžių apsaugą.
 4. Klientas privalo naudotis originalia operacine sistema ir jos standartinėmis priemonėmis, suteiktomis kartu su mobiliuoju įrenginiu. Įdiegus kitą operacinę sistemą į mobilųjį įrenginį ar pakeitus jos standartines integruotas teisių ir apsaugos funkcijas, padidėja saugumo pavojus duomenims, saugomiems atskirų įdiegtų programėlių, tame tarpe ir Foxpay Programėlės. Foxpay neatsako dėl operacinės sistemos saugumo pažeidimų ir dėl šios priežasties atsiradusių nuostolių.

 

Atsakomybė

 1. Foxpay neatsako užjokius Kliento nuostolius, jei Klientas dėl kokių nors priežasčių negali prisijungti prie Foxpay Programėlės arba bet koks įrenginys, programa, operacinė sistema, kuri naudojama kartu su Foxpay Programėle, nustoja veikusi arba Foxpay Programėlė neveikia taip, kaip tikėjosi Klientas, ar buvo aptikta klaidų arba paslaugos negalėjo būti suteiktos laiku dėl trečiųjų asmenų įtakos (pvz. programinės įrangos, operacinės sistemos, operatorių ir pan.).
 2. Klientas prisiima pilną atsakomybę už tai, jog Foxpay pateiktas mobilaus telefono numeris ir (arba) elektroninis paštas, su kuriuo Klientas susieja savo Foxpay Sąskaitą, priklauso Klientui.
 3. Foxpay neprisiima atsakomybės dėl tiesioginių ar netiesioginių nuostolių, kuriuos gali patirti Klientas, besinaudodamas šia paslauga. Foxpay taip pat neatsako už Kliento nuostolius, patirtus dėl telekomunikacijos tinklų gedimų.

 

Baigiamosios nuostatos

 1. Šios Taisyklės yra patvirtinamos Klientui atsisiunčiant Foxpay Programėlę ir registruojantis joje. Klientams taikomos visos jam taikytinos Mokėjimo paslaugų sutarties nuostatos bei šių Taisyklių nuostatos.
 2. Klausimai, neaptarti šiose Taisyklėse, yra reglamentuojami Mokėjimo paslaugų sutartimi.


PRAŠYMAS GRĄŽINTI PINIGUS

Sutinku, kad Mokėjimo terminalų sistemos, UAB, tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis. (Daugiau informacijos rasite skiltyje Privatumo politika).


DataTabes

id uniq sessid data status ip proxy agent name surname json_send json_req jsondata_back services used
id uniq sessid data status ip proxy agent name surname json_send json_req jsondata_back services used
1 14121813540070.09397 ea1d5d6d218fa57e00772bc4f4ae6e0d6febf94a 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 A V 0
2 14121813540070.09397 969ef3e5142dc04cd1971e7b43e21ccb99fec7eb 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"969ef3e5142dc04cd1971e7b43e21ccb99fec7eb","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
3 14121813540070.09397 17dfed162f1c50a7b32c67c8139236333ab917ab 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"17dfed162f1c50a7b32c67c8139236333ab917ab","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
4 14121813540070.09397 3c5c355fd89ac3b8e28b6f05320db98aafdc7625 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"3c5c355fd89ac3b8e28b6f05320db98aafdc7625","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
5 14121813540070.09397 8c1cfa66d4db5c07beccaab6b3830f16b74aede2 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"8c1cfa66d4db5c07beccaab6b3830f16b74aede2","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
6 14121813540070.09397 bcb900cbf3590dc56b2df18c984ba8b02b114224 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"bcb900cbf3590dc56b2df18c984ba8b02b114224","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
7 14121813540070.09397 c6cce10ca1fa92a75ad42baf11b39f7769f0789d 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"c6cce10ca1fa92a75ad42baf11b39f7769f0789d","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
8 14121813540070.09397 78dbbfadaffd67f8debf5edddab3c7803752b905 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"78dbbfadaffd67f8debf5edddab3c7803752b905","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
9 14121813540070.09397 e128423df55da9b233a638c25ea60a2b1b2e3ca7 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"e128423df55da9b233a638c25ea60a2b1b2e3ca7","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0
10 fd04489548a687ab851c6e08474d0fe5d31a85dd 14121813540070.09397 17/12/2018 81.7.122.202 Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.110 Safari/537.36 Audrius Vitkūnas {"clientId":"fd04489548a687ab851c6e08474d0fe5d31a85dd","successUrl":"https://www.foxbox.lt/idenfy_callback.php","errorUrl":"https://www.foxbox.lt/index.php/tapatybes-nustatymas-neivykdytas/?lang=lt","firstName":"Audrius","lastName":"Vitk\u016bnas","locale":"lt","expiryTime":3600} 0


Confirmation of payment after identification

Identity succeeded
Thank you.

Asmens tapatybės patvirtinimą galite atlikti po 1val. nuo sustabdyto mokėjimo įvykdymo. 

Jei jūsų mokėjimas buvo sustabdytas ir turite atlikti tapatybės patvirtinimo procedūrą, prašome įvesti sesijos numerį iš kvito.

Jį rasite kvito apačioje. Tolimesniuose žingsniuose galėsite peržiūrėti video, kaip sėkmingai atlikti tapatybės patvirtinimo procedūrą.

Jūsų mokėjimas bus įvykdytas netrukus po sėkmingos identifikacijos.

Ačiū.
Tapatybės nustatymas įvykdytas.

Kartokite

Jei turite smulkų verslą ir dirbate su verslo liudijimu ar individualios veiklos pažymėjimu – šis atsiskaitymo būdas yra puiki alternatyva kortelių skaitytuvui. Leiskite klientams atsiskaityti mobiliuoju telefonu ir pasirinkti norimą banką ar el. piniginę.

Kaip viskas vyksta? Savo telefone jūs atidarote savo Foxtransfers paskyrą, vienu mygtuko paspaudimu sugeneruojate QR kodą ir įrašote pageidaujamą sumą. QR kodą parodote savo klientui, kurį jis nuskenuoja telefonu, patenka į bankų ir el. piniginių sąrašą ir sumoka. Viskas! Jums nereikia turėti savo puslapio internete ar elektroninės parduotuvės, viskuo pasirūpinsime mes.

 

Jokių papildomų įrenginių.

Jokių papildomų mokesčių.

Jokių „padarysiu pavedimą iš namų“.

 

Patogus ir greitas QR kodo valdymas, ataskaitos realiuoju laiku – patogu jums ir jūsų klientams.

Susisiekite su mumis ir gaukite itin palankių sąlygų pasiūlymą. Auginkime verslą kartu!

 

 

Informuojame Jus, kad laikantis Europos Parlamento ir Tarybos  Reglamento (ES) 2015/847 ir LR Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo, Jūsų mokėjimai FOXBOX savitarnos terminaluose nebus vykdomi iki bus nustatyta Jūsų tapatybė.

Asmens tapatybės patvirtinimą galite atlikti po 1val. nuo sustabdyto mokėjimo įvykdymo. 

Prašome Jūsų pateikti mums asmens tapatybės dokumentą bei užpildytą ir pasirašytą kliento pažinimo anketą. Atsakingas darbuotojas gali prašyti Jūsų pateikti ir daugiau informacijos.

Jei turite klausimų prašome susisiekite su mumus el. paštu: id@foxbox.lt, arba telefonu: +370 5 243 00 53

 

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų pinigų pervedimo sąrašo išsirinkite: 

Banko sąskaitos papildymą fiziniam arba juridiniam asmeniui

 

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Gavėjo sąskaito numeris (pvz.: LT00 0000 0000 0000 0000) 
 • Gavėjo vardas, pavardė (pvz.: Jonas Jonaitis)
 • Siuntėjo vardas, pavardė (pvz.: Petras Petraitis)
 • Kontaktinis telefono numeris (pvz.: +3706 6600666)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis:

iki 200 EUR – 0,90 €
nuo 201 EUR iki 400 EUR – 1,70 €
nuo 401 EUR – 2,20 €

Bankai įskaito pavedimus skirtingu laiku, todėl viskas priklauso nuo to, kada atlikote pavedimą. Savaitgaliais ir švenčių dienomis pinigai nėra įskaitomi į gavėjo sąskaitą.

Atliktas pavedimas                                Apytiksliai įskaityti pinigai

 

23:00–9:30                                            11:15

9:30–12:00                                            13:45

12:00–14:30                                          16:15

14:30–16:00                                          17:45

16:00–23:00                                          9:00

Mokėjimai tarp SEPA-MMS sistemos dalyvių vykdomi realiu laiku, o į kitas įstaigas – 9:30, 12:00, 14:30 ir 16:30.

Remiantis Pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos įstatymu Mokėjimo įstaiga turi įsitikinti asmens tapatybe, jei asmuo vykdo transakciją ar kelias transakcijas daugiau kaip 600€ per dieną, arba transakcijomis kurių suma viršija 10000€ per mėnesį. Toks asmuo turi pateikti asmens tapatybės dokumentą ir realią savo nuotrauką el. paštu: info@foxbox.lt.

Kas yra atgalinis nuskaitymas? 

Transakcijų ginčai ir atgaliniai mokėjimai yra neišvengiami vykdant e-prekybą Internete. Nepainiokite atgalinio

nuskaitymo su pinigų grąžinimo klientui procedūra (angl. refund). Atgaliniai nuskaitymai (angl. chargeback)

įvyksta tuomet, kada pirkėjas kreipiasi į savo kortelę išdavusią finansinę įstaigą ir ginčija mokėjimą, nepripažindamas

jo teisėtu arba turėdamas nusiskundimų dėl prekės/paslaugos kokybės. Paprastai tai įvyksta tuomet, kada pardavėjas

atsisako grąžinti pinigus pirkėjui už prekę ar paslaugą geranoriškai (atsisako spręsti ginčą ir nevykdo pinigų grąžinimo

procedūros – angl. refund).

 Atgalinių nuskaitymų limitai

Kiekviena elektroninė parduotuvė, vykdanti veiklą Internete, turi neviršyti Visa Europe ir MasterCard International

nustatytų atgalinių nuskaitymų limitų (angl. chargeback limit).

1.   VISA – 1 %
2.   MasterCard  – 1.5 %

Šie limitai skaičiuojami nuo e-parduotuvėje įvykusių atsiskaitymų kortelėmis skaičiaus.
Pardavėjui viršijus nustatytus limitus, mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos gali būti stabdomos.

Kaip neviršyti limitų?

Foxtransfers siūlo visiems e-pardavėjams greitą ir efektyvų atgalinių mokėjimų valdymą. Mūsų ginčų sprendimo ir

atgalinių mokėjimų valdymo sistema yra sukurta taip, jog Jūs galėtumėte ne tik pateikti maksimaliai greitai ir

išsamiai reikiamą informaciją apie ginčytiną mokėjimą, bet ir turėtumėte didžiausias galimybes laimėti ginčą.

Draudžiamų verslo tipų sąrašas yra sudarytas remiantis kortelių asociacijų keliamais reikalavimais.

Dažnai apačioje minimi verslai yra siejami su dideliu apgavysčių skaičiumi, didele atgalinių nuskaitymų rizika.

Foxtransfers neteikia kortelių aptarnavimo paslaugų tokioms e-parduotuvėms:

 • Nelegalūs ar teisiškai abejonių keliantys verslai
 • Telemarketingo įmonės, susijusios su finansinėmis piramidėmis, laiškais ar kitais neetiškais reklamos būdais
 • Vaikų ir visa su jais susijusi pornografinė medžiaga
 • Padirbti gaminiai ar garsių prekės ženklų nelegalios kopijos
 • Papildomo (nuo prekės gamintojo nepriklausomo) garantinio serviso įmonės
 • Nelegalūs ir autorines teises pažeidžiantys Interneto tinklapiai
 • Autorių teises ir intelektinę nuosavybę pažeidžiantys produktai bei paslaugos
 • Nelegalios medžiagos ir gaminiai (pvz., narkotikai, ginklai, steroidai)
 • Paskolų pertvarkymo paslaugų įmonės
 • E-parduotuvės, susijusios su zoofilija
 • E-parduotuvės, platinančios medžiagą apie prievartavimus, kraujomaišą ar skatinančios neapykantą, smurtą.
 • Tabako gaminių parduotuvės (cigaretės, elektroninės cigaretės)
 • Nelicencijuota loterija
 • Prekės ir paslaugos, darančios neigiamą įtaką mokėjimo kortelių organizacijoms ir jų prekių ženklams.
 • Bet kokios prekės ar paslaugos, kurias draudžia teisės aktai ar mokėjimo kortelių organizacijų taisyklės ir nurodymai.
 • Kriptovaliutos

TESTAVIMAS

Ši Politika detalizuoja siekį apsaugoti asmenų, naudojančių Mokėjimo terminalų sistemos, UAB (įm. kodas: 302455836), produktus ir paslaugas, privatumą. Politika apima ne tik atvejus, kai vartotojai lankosi įmonės tinklalapyje, bet ir atvejus, kai asmenys naudojasi įmonės terminalais (Foxbox), pinigų pervedimo (Foxtransfers bank link), elektroninė piniginė (Foxpay) paslaugomis bei siunčia mums užklausas.

Jei Jums kiltų kokių nors su šia Politika susijusių klausimų ar turėtumėte kokių nors prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, siųskite mums laišką el. paštu: id@foxbox.lt.

Politikos turinys:

 1. Asmens duomenų tvarkymas, naudojant Foxbox terminalus ir Foxtransfers bank link paslaugas;
 2. Asmens duomenų tvarkymas pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos tikslais;
 3. Asmens duomenų tvarkymas, kai pateikiate mums užklausas;
 4. Asmens duomenų tvarkymas foxbox.lt interneto svetainėje;

I.            Asmens duomenų tvarkymas, naudojant Foxbox terminalus ir Foxtransfers bank link paslaugas

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB tvarko Jūsų asmens duomenis, kai apmokant sąskaitas ar įsigyjant tam tikras paslaugas naudojate Foxbox terminalus arba kai apsipirkdami elektroninėje parduotuvėje esate nukreipiamas į Foxtransfers bank link langą. Nurodytais atvejais esame Jūsų asmens duomenų valdytojas.

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB Jūsų duomenis tvarko norėdama Jums suteikti mokėjimo paslaugas. Jūsų asmens duomenų prašome tiek, kiek būtina konkrečiam mokėjimui atlikti, o, dalies prašomų duomenų nepateikus, mokėjimas gali būti neįvykdytas. Jūsų asmens duomenis tvarkome Jūsų pateikto užsakymo (mokėjimo pervedimo) įvykdymo pagrindu.

 

Jūsų pateiktų duomenų gavėjai yra konkretūs paslaugų teikėjai, už kurių paslaugas atsiskaitote Foxbox terminaluose arba mokate atitinkamoje elektroninėje parduotuvėje. Atkreipiame dėmesį, kad kai kurie duomenų gavėjai yra įsisteigę už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų, tokiose šalyse, kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Ukraina, Baltarusija. Duomenys į šias valstybes bus perduoti tik Jūsų nurodymu, tai yra, siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą (atlikti mokėjimo pervedimą).

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB turi teisę pasitelkti duomenų tvarkytojus tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Tokie duomenų tvarkytojai yra: duomenų centrų paslaugas teikiančios įmonės, reklamos, rinkodaros paslaugas teikiančios įmonės, programinę įrangą kuriančios, teikiančios, palaikančios ir vystančios įmonės, informacinių technologijų infrastruktūros paslaugas teikiančios įmonės, ryšio paslaugas teikiančios įmonės, debesijos paslaugas teikiančios įmonės, konsultacijas teikiančios įmonės ir kiti paslaugų teikėjai, kuriems Jūsų asmens duomenys yra atskleidžiami tik tiek, kiek tai yra būtina paslaugoms suteikti. Nurodyti paslaugų teikėjai gali būti įsisteigę ir už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

Jūsų asmens duomenys įmonėje yra saugomi 5 metus po mokėjimo paslaugos suteikimo, išskyrus atvejus, kai teisės aktai nustato ilgesnius tokių duomenų saugojimo terminus.

 

Kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi mokėjimo paslaugų teikimo tikslu, Jūs turite šias teises savo asmens duomenų atžvilgiu:

 • teisę prašyti, kad Mokėjimo terminalų sistemos, UAB leistų susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis;
 • teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius duomenis;
 • tais atvejais, kai duomenys tvarkomi neteisėtai, teisę reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą;
 • teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

Savo teises galite įgyvendinti susisiekę su Mokėjimo terminalų sistemos, UAB vienu iš šių būdų: atvykę į mūsų biurą, adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius, atsiuntę elektroninį laišką adresu: id@foxbox.lt

 II.            Asmens duomenų tvarkymas pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos tikslais

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB yra Jūsų asmens duomenų valdytojas tais atvejais, kai Jūsų mokėjimams taikomos Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo (toliau – Įstatymas) nuostatos. Įstatyme mums yra nustatyta pareiga tam tikrais atvejais imtis priemonių ir nustatyti bei patikrinti kliento ir naudos gavėjo tapatybę (toks atvejis gali būti, pavyzdžiui, kai pervedama suma grynaisiais pinigais viršija 600 EUR per dieną). Taigi, Jūsų asmens duomenis šiuo tikslu tvarkyti yra būtina, kad būtų įvykdyta mums taikoma teisinė prievolė.

 

Bendru atveju asmens duomenis mums tiesiogiai pateikiate Jūs, tačiau Mokėjimo terminalų sistemos, UAB turi teisę kliento tapatybę nustatyti tiesiogiai jam nedalyvaujant, naudodami informaciją apie klientą iš finansų įstaigų ir kitų įpareigotųjų subjektų pagal Įstatymą.

 

Jūsų asmens duomenys gali būti Įstatyme nustatyta tvarka ir atvejais perduodami Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, kitoms kompetentingų institucijų prižiūrimoms finansų įstaigoms, veikiančioms Europos ekonominėje erdvėje ir už jos ribų. Mokėjimo terminalų sistemos, UAB deda protingas pastangas užtikrinti, kad Jūsų duomenys nebūtų prarasti, neteisėtai naudojami ar atskleisti, taip pat ir tose šalyse, kuriose asmens duomenų apsaugos teisiniai standartai yra kitokie nei Lietuvos Respublikoje.

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB turi teisę pasitelkti duomenų tvarkytojus tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Tokie duomenų tvarkytojai yra: duomenų centrų paslaugas teikiančios įmonės, programavimo paslaugas teikiantys asmenys ar įmonės, programinę įrangą kuriančios, teikiančios, palaikančios ir vystančios įmonės, informacinių technologijų infrastruktūros paslaugas teikiančios įmonės, ryšio paslaugas teikiančios įmonės ir kiti paslaugų teikėjai, kuriems Jūsų asmens duomenys yra atskleidžiami tik tiek, kiek tai yra būtina paslaugoms suteikti.

 

Jūsų asmens duomenys yra saugomi pagal Įstatymo reikalavimus, t. y. 8 metus nuo sandorių ar dalykinių santykių su klientu pabaigos dienos. Kai kuriais atvejais Jūsų duomenys yra saugomi trumpesnį terminą – pavyzdžiui, dalykinių santykių su klientu korespondencija saugoma 5 metus.

 

Kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos tikslais, Jūs turite šias teises savo asmens duomenų atžvilgiu:

 • teisę prašyti, kad Mokėjimo terminalų sistemos, UAB leistų susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis;
 • teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius duomenis;
 • tais atvejais, kai duomenys tvarkomi neteisėtai, teisę reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą;
 • teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

Savo teises galite įgyvendinti susisiekę su Mokėjimo terminalų sistemos, UAB vienu iš šių būdų: atvykę į mūsų biurą, adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius, atsiuntę elektroninį laišką adresu: id@foxbox.lt

III.            Asmens duomenų tvarkymas, kai pateikiate mums užklausas 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB Jūsų duomenis tvarko ir tais atvejais, kai su mumis susisiekiate telefonu, elektroniniu paštu, pateikdami užklausą interneto svetainėje ar socialiniuose tinkluose. Taip pat, kai apsilankę mūsų biure kreipiatės dėl pinigų grąžinimo neteisingai įvykdyto mokėjimo atveju, grąžos išdavimo ar kitu klausimu. Nurodytais atvejais Mokėjimo terminalų sistemos, UAB yra Jūsų asmens duomenų valdytojas.

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB Jūsų duomenis šiais atvejais tvarko siekdami administruoti užklausas ir skundus, užtikrinti savo teikiamų paslaugų kokybę, saugodami ir gindami savo teises ir teisėtus interesus. Savo duomenis mums pateikiate sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas Jūsų aktyviais veiksmais, t. y. kreipimusi į mus.

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB turi teisę pasitelkti duomenų tvarkytojus tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Tokie duomenų tvarkytojai yra: skambučių centro paslaugas teikianti įmonė, bendravimo realiu laiku paslaugos tinklalapyje teikėjas, duomenų centrų paslaugas teikianti įmonė, naršymo internete ar veiklos internete analizę atliekančios ir paslaugas teikiančios įmonės, reklamos, rinkodaros paslaugas teikiančios įmonės, programinę įrangą kuriančios, teikiančios, palaikančios ir vystančios įmonės, informacinių technologijų infrastruktūros paslaugas teikiančios įmonės, ryšio paslaugas teikiančios įmonės ir kiti paslaugų teikėjai, kuriems Jūsų asmens duomenys yra atskleidžiami tik tiek, kiek tai yra būtina jų paslaugoms teikti.

 

Atkreipiame dėmesį, kad bendravimo realiu laiku paslaugos mūsų tinklalapyje teikėjas yra JivoSite Inc, įmonė įsisteigusi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Primename, kad ne Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei EEE valstybėse. Šiuo metu egzistuojantis Europos Sąjungos mastu priimtas sprendimas dėl tinkamo lygio apsaugos užtikrinimo duomenis perduodant į JAV neapima visų be išimties JAV įsisteigusių įmonių (tuo pačiu neapima ir šio konkretaus paslaugų teikėjo). Šiam konkrečiam paslaugų teikėjui taip pat nėra nustatytos tinkamos apsaugos priemonės duomenų apsaugos reglamento prasme. Interneto svetainės lankytojai, kurie nepageidauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi pasitelkiant šį teikėją, turėtų bendravimo realiu laiku platforma (Jivochat) nesinaudoti ir su mumis susisiekti kitu būdu (elektroniniu paštu, telefonu).

 

Jūsų asmens duomenys yra saugomi, įgyvendinant mūsų teisėtą interesą kaupti įrodymus apie suteiktas paslaugas ir turėtą kontaktą, priklausomai nuo duomenų rūšies:

 • telefoninių pokalbių įrašai, kurie daromi su mumis susisiekus bendruoju telefonu, saugomi – 3 mėnesius;
 • komunikacija ir duomenys, gauti elektroniniu paštu, saugoma – 12 mėnesių;
 • užklausos, pateiktos per įrankius mūsų interneto svetainėje, saugomos – 12 mėnesių;
 • duomenys popieriniu formatu, gauti Jums apsilankius mūsų biure, saugomi – 5 metus.

 

Kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi siekiant administruoti užklausas ir skundus bei užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Jūs turite šias teises savo asmens duomenų atžvilgiu:

 • teisę prašyti, kad Mokėjimo terminalų sistemos, UAB leistų susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis;
 • teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius arba neišsamius duomenis;
 • tais atvejais, kai duomenys tvarkomi neteisėtai, teisę reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą;
 • teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, išskyrus tiek, kiek duomenis būtina tvarkyti pagal teisės aktų reikalavimus;
 • teisę reikalauti perkelti Jūsų asmens duomenis kitam duomenų valdytojui arba pateikti tiesiogiai Jums patogia forma (taikoma tiems asmens duomenims, kuriuos pateikė pats duomenų subjektas ir kurie automatizuotomis priemonėmis tvarkomi sutikimo pagrindu).
 • teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

Savo teises galite įgyvendinti susisiekę su Mokėjimo terminalų sistemos, UAB vienu iš šių būdų: atvykę į mūsų biurą, adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius arba atsiuntę elektroninį laišką adresu: id@foxbox.lt

IV.            Asmens duomenų tvarkymas foxbox.lt interneto svetainėje 

Tuo atveju, kai lankotės įmonės interneto svetainėje, Mokėjimo terminalų sistemos, UAB gali tvarkyti lankytojo IP adresą, tinklo ir vietos duomenis, kai lankytojas juos suteikia. Duomenys yra renkami slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba vartotojų sutikimo pagrindu (daugiau informacijos apie tokio duomenų tvarkymo tikslus, metodus, duomenų saugojimo laikotarpį rasite mūsų Slapukų politikoje). Nurodytais atvejais esame Jūsų asmens duomenų valdytojas.

 

Be to, tam tikri techniniai Jūsų apsilankymo svetinėje duomenys (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu svetainėje susijusi informacija) naršymo svetainėje statistikos, analizės ir susijusiais tikslais gali būti perduota ar padaryta prieinama tiek Europos ekonominėje erdvėje, tiek ir už jos ribų veikiantiems subjektams (pvz., mums naudojantis Google Analytics paslauga toks subjektas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose veikianti bendrovė). Primename, kad ne EEE valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei EEE valstybėse, tačiau mes kruopščiai vertinsime sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys bus vėliau tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams.

 

Mes atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad kiekvieno Jūsų apsilankymo įmonės svetainėje metu tretieji asmenys gali rinkti įvairią Jūsų apsilankymo metu generuojamą techninę informaciją (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu svetainėje susijusi informacija).

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB taip pat naudojasi trečiųjų asmenų teikiamomis paslaugomis (pavyzdžiui, trečiųjų asmenų suteikiamais serveriais, teikiamomis tinklalapio dizaino, administravimo paslaugomis, internetinio srauto ir naršymo svetainėje analizės, statistikos), kurių tinkamam suteikimui gali būti būtina suteikti prieigą prie interneto svetainės lankytojo duomenų. Šiuo atveju mes užtikriname, kad duomenų tvarkytojai laikytųsi konfidencialumo bei tinkamos asmens duomenų apsaugos užtikrinimo pareigų.

 

Interneto svetainės lankytojams yra suteikiamos tam tikros teisės, susijusios su asmens duomenų apsauga:

 • teisė prašyti, kad Mokėjimo terminalų sistemos, UAB leistų susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis;
 • tais atvejais, kai duomenys tvarkomi neteisėtai, teisė reikalauti ištrinti asmens duomenis ar apriboti jų tvarkymą;
 • teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys;
 • teisę reikalauti perkelti Jūsų asmens duomenis kitam duomenų valdytojui arba pateikti tiesiogiai Jums patogia forma (taikoma tiems asmens duomenims, kuriuos pateikė pats duomenų subjektas ir kurie automatizuotomis priemonėmis tvarkomi sutikimo pagrindu).
 • teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

Savo teises galite įgyvendinti susisiekę su Mokėjimo terminalų sistemos, UAB vienu iš šių būdų: atvykę į mūsų biurą, adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius arba atsiuntę elektroninį laišką adresu: id@foxbox.lt

Reikalavimai e-parduotuvėms

Kiekviena e-parduotuvė, prieš pradėdama priimti mokėjimus debeto ir kredito kortelėmis, turi atitikti šiuos reikalavimus ir tinklapyje aiškiai nurodyti šią informaciją:

 • Prekybininko pavadinimas ir naudojamų prekių ženklų pavadinimai;
 • Tinkamai pateikti atsiskaitymams priimamų mokėjimo kortelių ženklai;
 • Išsamūs Prekybininko prekių/paslaugų aprašymai;
 • Pirkimo-pardavimo/paslaugų suteikimo taisyklės, sutarties nutraukimo sąlygos;
 • Prekių/paslaugų kaina, valiuta, kiti Prekybininko taikomi mokesčiai (išskirti atskirai nuo kainos) ir jų mokėjimo data;
 • Prekių/paslaugų pristatymo sąlygos;
 • Prekių/paslaugų grąžinimo sąlygos;
 • Pinigų grąžinimo sąlygos;
 • Asmens duomenų tvarkymo taisyklės;
 • Prekybininko naudojamų saugumo ir duomenų perdavimo priemonių aprašymai;
 • Kai Prekybininkas naudoja 3-D Secure standartą, privaloma nurodyti “Verified by VISA” ir “MasterCard SecureCode” ženklus;
 • Prekybininko klientų aptarnavimo darbuotojų kontaktai – e-paštas ir klientų aptarnavimo telefono numeris;
 • Prekybininko nuolatinės buveinės adresas;
 • Kita Click2Sell ir mokėjimo kortelių organizacijų nurodyta informacija.

Click2Sell paprašius, Prekybininkas privalo įrodyti, jog jis supažindino mokėjimo kortelės turėtoją (pirkėją) su savo e-parduotuvės sąlygomis.

Foxtransfers Sutartyje naudojami terminai:

Atgalinis nuskaitymas (angl. chargeback) – mokėjimo kortele inicijuotos mokėjimo operacijos ir su ja susijusių piniginių lėšų grąžinimas,

kai mokėjimo kortelės turėtojas (pirkėjas) kreipiasi į mokėjimo kortelę išdavusią įstaigą ir ginčija mokėjimo operaciją.

Autorizavimas – elektroninėje prekyboje, Prekybininkui pareikalavus, mokėjimo kortelę išdavusios įstaigos pateiktas ir MTS Prekybininkui

perduotas pranešimas, kad mokėjimo operacija yra galima esant atitinkamai sumai ir naudojant atitinkamą mokėjimo kortelę;

Foxtransfers – MTS priklausantis prekės ženklas ir MTS sukurta mokėjimo kortelių priėmimo elektroninėje prekyboje sistema;

Elektroninė komercija – nuotolinė prekyba, kai nurodymas atlikti mokėjimo operaciją mokėjimo kortele yra perduodamas internetu;

Konfidenciali informacija – bet kokia Sutarties metu abiejų šalių viena apie kitą sužinota informacija, ypač MTS paslaugų teikimo sąlygos,

specifika, techninė infrastruktūra, kainos, mokėjimo kortelės turėtojo (pirkėjo) duomenys, mokėjimo kortelės duomenys, Sutarties turinys, derybinės pozicijos ir kt.

Mokėjimo kortelės – visos kreditinės ir debetinės kortelės bei kitos mokėjimo priemonės, išduotos pagal mokėjimo kortelių organizacijų nustatytas

taisykles ir reglamentus, bei aiškiai nurodytos Sutartyje, kurias mokėjimo kortelės turėtojas naudoja piniginėms operacijoms;

Mokėjimo kortelės duomenys – mokėjimo kortelės numeris, kortelės patvirtinimo kodas, galiojimo data ir mokėjimo suma, kortelės turėtojo vardas,

pavardė ir adresas;

Mokėjimo kortelės turėtojas – asmuo, kurio vardu yra išduota mokėjimo kortelė;

Mokėjimo kortelę išdavusi įstaiga – bankas ar kita finansų įstaiga, kuri išdavė mokėjimo kortelę;

Mokėjimo kortelės numeris – numeris, kurį sudaro daug skaičių ir kuris yra įspaustas ant mokėjimo kortelės bei rodo atitinkamos kortelės sąskaitą;

Mokėjimo kortelių organizacijos – organizacijos, tokios kaip „Visa International“, „Visa Europe“, „MasterCard Inc.“ ir „Maestro International“,

kurios valdo mokėjimo kortelių mokėjimo sistemas;

Mokėjimo kortelės patvirtinimo kodas – trijų arba keturių skaičių numeris, įspaustas ant mokėjimo kortelės šalia kortelės numerio

(ant kitoje kortelės pusėje esančio langelio parašui) arba kitu būdu pateiktas mokėjimo kortelės turėtojui;

Mokėjimo operacija – mokėjimo kortelės turėtojo (pirkėjo) inicijuotas piniginių lėšų pervedimas Prekybininkui naudojant mokėjimo kortelę;

Mokėjimo operacijos pateikimas – mokėjimo kortelės duomenų pateikimas MTS, kurį atlieka Prekybininkas pagal Sutarties sąlygas, siekdamas

priimti pinigines lėšas už mokėjimo operaciją, padarytą mokėjimo kortele.

Paskyra – MTS sukurta paskyra, suteikianti Prekybininkui prieigą prie Foxtransfers sistemos;

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) – mokėjimo kortelių duomenų saugumo standartas ir standartinis ryšys tarp

Prekybininko ir paslaugų teikėjų siekiant padidinti organizacinį ir techninį saugumą apdorojant mokėjimo kortelės duomenis, kaip to reikalauja mokėjimo kortelių organizacijos;

Pirkėjas – mokėjimo kortelės turėtojas arba kitas asmuo, turintis teisę valdyti mokėjimo kortelę,

kuris Prekybininko elektroninėje parduotuvėje perka jo prekes ar paslaugas;

Prekybininkas – asmuo, kuris prekiauja prekėmis ar paslaugomis internetu;

Rezervas – MTS sulaikoma Prekybininko piniginių lėšų dalis, naudojama kaip Prekybininko prisiimtų įsipareigojimų ir prievolių

įvykdymo užtikrinimo priemonė.

Sutartis – sutartis, sudaryta tarp Prekybininko ir MTS dėl mokėjimo priemonių priėmimo paslaugos ir susijusių paslaugų teikimo;

Tinklapis/elektroninė parduotuvė – Prekybininkui priklausanti internetinė svetainė, kurioje

Prekybininkas pardavimui siūlo prekes ar paslaugas;

Ženklai – MTS, MTS partneriams ir mokėjimo kortelių organizacijoms priklausantys prekių ženklai;

Kitos Sutartyje naudojamos sąvokos atitinka mokėjimo kortelių organizacijų taisyklėse, Lietuvos Respublikos mokėjimų

įstatyme bei kituose su mokėjimo paslaugų teikimu susijusiuose teisės aktuose vartojamas sąvokas.

Ieškai kaip apmokėti „Teledema“ sąskaitas už paslaugas? FOXBOX savitarnos terminaluose tai padaryti itin paprasta! FOXBOX terminalai visoje Lietuvoje – rinkis sau artimiausią!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Kliento numeris (pvz.: A 1234567)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0,3 EUR.

Pasipildyti Telia EXTRA sąskaitą per FOXBOX terminalus paprasta kaip du kart du! tereikia žinoti savo telefono numerį. FOXBOX terminalų tinklas patogiose vietose visoje Lietuvoje!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: +37060066006)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0%

Esate Eurocom tinklo klientas? Patogiai apmokėti sąskaitas galite FOXBOX terminaluose visoje Lietuvoje.

Pagrindiniame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: +372 60066666)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0,3 EUR.

Atsiskaityti už TURBO operatoriaus paslaugas FOXBOX terminaluose galima per kelias sekundes. Išbandyk!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Turbo kodas (pvz.: 05050)
 • Kontaktinis tel. numeris (pvz.: +370 66600666)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0%.

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų paslaugų sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lauke, suveskite šią informaciją:

 • Kliento kodas (pvz.: 850421)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis 0,60 EUR.

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų paslaugų sąrašo išsirinkite:

[cml_media_alt id='2002']sekmes[/cml_media_alt]

Duomenų įvedimo lauke, suveskite šią informaciją:

 • Vairuotojo vardas, pavardė (pvz.: Petras Petraitis)
 • Valstybinis numeris (pvz.: AAA000)
 • Suma (įvesti duomenis rankiniu būdu)
 • Įnešama suma (informacija atsiras automatiškai)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis :

 •  iki 200 EUR – 0,60 €
 • nuo 201 EUR iki 400 EUR – 1,20 €
 • nuo 401 EUR iki 600 EUR – 1,80 €
 • nuo 601 EUR iki 800 EUR – 2,40 €
 • nuo 801 EUR  – 3,00 €

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Vairuotojo šakinys ir kanalas (pvz.: 66-k2)
 • Vardas, Pavardė (pvz.: Petras Petraitis)
 • Kontaktinis tel. nr. (pvz.: +37066666666) 

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis :

 •  iki 200 EUR – 0,60 €
 • nuo 201 EUR iki 400 EUR – 1,20 €
 • nuo 401 EUR iki 600 EUR – 1,80 €
 • nuo 601 EUR iki 800 EUR – 2,40 €
 • nuo 801 EUR  – 3,00 €

TaksiNet vairuotojų patogumui, galimybė papildyti savo piniginę grynaisias pinigais FOXBOX terminaluose. Mes nuolat plečiame terminalų tinklą, rinkis sau patogiausią!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Vairuotojo asmens kodas (pvz.: 30000256200)
 • Vairuotojo vardas ir pavardė (pvz.: Petras Petraitis)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.
Komisinis mokestis 0,6 EUR.

Taxi.lt komandos nariai gali papildyti savo vairuotojų pinigines ir rinktis iš daugiau nei 100 terminalų visoje Lietuvoje. Patogiai, greitai ir saugiai sumokėkite grynaisiais pinigais per FOXBOX terminalus!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų paslaugų sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lauke, suveskite šią informaciją:

 • Vairuotojo šaukinys (pvz.: kvj23)
 • Vairuotojo vardas, pavardė (pvz.: Petras Petraitis)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis 0,60 EUR.

Esate „Etaksi“ komandos narys? Tai alternatyvus būdas papildyti taksi vairuotojo piniginę grynaisiais pinigais. Jums tikriausiai aktualu ir naktį veikiantys terminalai, todėl primename, kad visą parą veikiantį terminalą rasite Vilniaus geležinkelio stotyje.

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:
[cml_media_alt id='490']etaksi[/cml_media_alt]
Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Kliento kodas (pvz.: 865231)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą. Sąskaita papildoma kelių minučių bėgyje.

Paslaugos komisinis mokestis: 0,58 EUR

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Vartotojo vardas (pvz.: Petras@mail.ru)
 • Telefono numeris (pvz.: 860066006)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.
Komisinis mokestis 7%

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Vartotojo vardas (pvz.: Petras@mail.ru)
 • Telefono numeris (pvz.: 860066006)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.
Komisinis mokestis 7%

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Piniginės numeris (pvz.: 6699660066600)
 • Telefono numeris (pvz.: 860066006)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.
Komisinis mokestis 5%

PIRKIMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

 

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: 860066600)
 • Kupono vertė (pvz.: 5€)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis 0%

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: 860066600)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.
Komisinis mokestis:

 • nuo 200 EUR – 0,60 €
 • nuo 201 EUR iki 300 EUR – 0,90 €
 • nuo 301 EUR iki 400 EUR – 1,20 €
 • nuo 401 EUR iki 500 EUR – 1,50 €
 • nuo 501 EUR  – 1,80 €

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

 

Iš pateiktų elektroninių piniginių sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Visa Qiwi piniginės numeris (pvz.: 660066600)
 • Sąskaitos papildymo valiuta (pvz.: USD)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.
Komisinis mokestis 7%

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų internetinės prekybos ir pramogų sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: +370 6606600)
 • Elektroninis paštas (pvz.: Petras@petraitis.lt)
 • iTunes nominalas (pvz.: 10EUR)
 • Suma ir įnešama suma (informacija atsiras automatiškai išsirinkus iTunes nominalą)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

iTunes kodas 10 USD kainuoja 12 EUR
iTunes kodas 25 USD kainuja 28 EUR

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų internetinės prekybos ir pramogų sąrašo išsirinkite:

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: +370 6606600)
 • Elektroninis paštas (pvz.: Petras@petraitis.lt)
 • Google Play nominalas (pvz.: 10EUR)
 • Suma ir įnešama suma (informacija atsiras automatiškai išsirinkus Google Play nominalą)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Google Play kodas 10 USD kainuoja 13 EUR
Google Play kodas 25 USD kainuja 28 EUR

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų internetinės prekybos ir pramogų sąrašo išsirinkite:

 

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: +370 6606600)
 • Elektroninis paštas (pvz.: Petras@petraitis.lt)
 • STEAM nominalas (pvz.: 10EUR)
 • Suma ir įnešama suma (informacija atsiras automatiškai išsirinkus STEAM nominalą)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

STEAM wallet kodas 5 EUR kainuoja 7 EUR
STEAM wallet kodas 10 EUR kainuja 13 EUR

Sužinok kaip apmokėti „Tele2“ sąskaitas už paslaugas FOXBOX savitarnos terminaluose! FOXBOX terminalai visoje Lietuvoje – rinkis sau artimiausią!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • ID numeris (pvz.: 123456789)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0,3 EUR.

Sužinok kaip greitai apmokėti „Telia“ sąskaitas už paslaugas FOXBOX savitarnos terminaluose! FOXBOX terminalai visoje Lietuvoje – rinkis sau artimiausią!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • ID numeris (pvz.: 00123456789)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0,3 EUR.

Greičiausias „Labas“ papildymas grynaisiais pinigais FOXBOX savitarnos terminaluose. Rinkis sau artimiausią FOXBOX terminalą ir išbandyk!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: 866006666)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Minimali pildymo suma 1€.

Komisinis mokestis 0%

Pildyk sąskaitą savarankiškai – „Ežys“ papildymas grynaisiais pinigais FOXBOX savitarnos terminaluose. Rinkis sau artimiausią FOXBOX terminalą ir išbandyk!

Spausk:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

 

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: 866006666)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Minimali pildymo suma 1€.

Komisinis mokestis 0%

Pasipildyk „Pildyk“ sąskaitą savarankiškai – grynaisiais pinigais FOXBOX savitarnos terminaluose. Rinkis sau artimiausią FOXBOX terminalą ir išbandyk! Ir nepamiršk, čia gali rinkti bonus!

 

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite:

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: 866006666)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Minimali papildymo suma 2€.

Komisinis mokestis 0%

 

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų internetinės prekybos ir pramogų sąrašo išsirinkite:

 

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • WMZ arba WME piniginės numerį (pvz.: Z112233445566)
 • Telefono numeris (pvz.: +3706 6600666)
 • Pageidaujama papildymo suma (pvz.: 100)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

Komisinis mokestis 9%.

PAPILDYMO EIGA

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugų grupę:

Iš pateiktų internetinės prekybos ir pramogų sąrašo išsirinkite:

 

Pateiktame sąraše, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: +3706 6600666)
 • Elektroninis paštas (pvz. paypal@foxbox.lt)

Patvirtinkite mokėjimo duomenis ir atlikite mokėjimą.

 

PayPal sąskaitos papildymas vykdomas du kartus per dieną:
Jei atlikote mokėjimą tarp 8-15 val., pinigai atkeliaus 18 val.
Jei atlikote mokėjimą tarp 15-8 val., pinigai atkeliaus 11 val. ryte.
Jei atlikote mokėjimą savaitgaliais arba švenčių dienomis – pinigai
atkeliaus kitą darbo dieną 11 val.

 

Komisinis mokestis 9%.

Kodas Gatvė Miestas
T-034 Sedulinos g. 20 (NORFA) Visaginas
T-043 Taikos pr. 10 (NORFA) Visaginas
T-002 Medeinos g. 8 (RIMI) Vilnius
T-003 Sodų g. 22 (STOTIS) Vilnius
T-007 Geležinkelio g. 16 (Geležinkelio stotis)  Vilnius
T-008 Žirmūnų g. 2 (IKI) Vilnius
T-011 Šeškinės g. 32 (IKI) Vilnius
T-012 Saulėtekio al. 25 (VGTU bendrabutis)  Vilnius
T-014 Molėtų g. 4 (NORFA)  Pabradė
T-017 Fabijoniškių g. 2 (IKI) Vilnius
T-018 Saltoniškių g. 9 (PANORAMA) Vilnius
T-019 L. Аsanavičiūtės g. 29 (NORFA) Vilnius
T-020 Naugarduko g. 84 (Maxima) Vilnius
 T-074 Birželio 23-iosios g. 16 (VPK)  Vilnius
T-023 Žirmūnų g. 64 (RIMI) Vilnius
T-024 Kedrų g. 4 (RIMI)  Vilnius
T-025 Viršuliškių g. 40 (MADA) Vilnius
T-026 Ukmergės g. 369 (BIG) Vilnius
T-027 Laisvės pr. 58 (TTVAM) Vilnius
T-028 Saulėtekio al. 39 (VU bendrabutis) Vilnius
T-029 Savanorių pr. 176 (NORFA) Vilnius
T-030 Saulėtekio al. 4 (VU  bendrabutis) Vilnius
T-032 Justiniškių g. 91 (NORFA) Vilnius
T-033 Ateities g. 91 (MANDARINAS) Vilnius
T-041 Liepkalnio g. 112  (MAXIMA) Vilnius
T-051 Konstitucijos pr. 3 (Savivaldybė) Vilnius
T-052 Naugarduko g. 100 (MIGRACIJA)  Vilnius
T-053 Ozo g. 25 (AKROPOLIS) Vilnius
T-054 Savičiaus g. 17 (EHU) Vilnius
T-060 K. Kalinausko g. 21 (MIRČIŲ SK.) Vilnius
T-061 Liepyno g. 11a (LPKTC) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ LPKTC SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-122 Trakų g. 10, (A. M. BIBLIOTEKA)  GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ BIBLIOTEKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-077 K. Kalinausko g. 21 (METRIKACIJA) Vilnius
T-090   Vilnius
T-091   Vilnius
T-094 Šiltnamių g. 29 (RVUL) Vilnius
T-098 Naugarduko g. 100 (MIGRACIJA) Vilnius
T-104 Erfurto g. 15 (Lazdynų poliklinika)  GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-106 L. Аsanavičiūtės g. 27a (Karoliniškių poliklinika)  GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-107 Rodūnios pl. 10a, (Vilniaus oro uostas)  GALIMA ĮSIGYTI FAST TRACK BILIETĄ. Vilnius
T-116 Žygimantų g. 8 (VRM) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-117 Pušyno kelias 23 (Pušyno kelias) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-119 K. Kalinausko g. 4 (Centro poliklinika)GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-105 Pylimo g. 3 (Centro poliklinika) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-120 Vytenio g. 59 (Centro poliklinika)GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Vilnius
T-118 Karaimų g. 43C (Trakų pilis) GALIMA TIK ĮSIGYTI BILIETA Į PILĮ Trakai
T-005 J. Basanavičiaus g. 52 (RIMI) Utena
T-057 Vytauto g. 109, (MIGRACIJA ) Ukmergė
T-064 Karaliaus Mindaugo g. 1 (MIGRACIJA) Telšiai
T-050 Gedimino g.17 (MIGRACIJA)  Tauragė
T-087 Vilniaus g. 30 (MIGRACIJA) Švenčionys
T-004 Žemutinė g. 26 (NORFA)  Švenčionėliai
T-049 Turgaus a. 15A (Registrų centras) Telšiai
T-073 Lietuvininkų g. 31 (MIGRACIJA) Šilutė
T-056 Aušros al. 19 (MIGRACIJA) Šiauliai
T-066 Aido g. 8 (AKROPOLIS)  Šiauliai
T-069 Vilniaus g. 50 (MIGRACIJA)  Šalčininkai
T-042 Šaulių g. 43 (NORFA)  Šakiai
T-110 Perkūno g. 5a (IF draudimas) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ IF SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Rokiškis
T-083 Gedimino g. 36 (MIGRACIJA) Radviliškis
T-047 Revuonos g.  66a (NORFA)  Prienai
T-016 Savitiškio g. 61 (RYO) Panevėžys
T-038 J. Basanavičiaus g. 7 (NORFA) Panevėžys
T-097 K. Binkio  g. 14 (MIGRACIJA) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ  MIGRACIJOS PASLAUGAS. 
Panevėžys
T-109 Klaipėdos g. 28B (IF draudimas) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ IF SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Panevėžys
T-088 Ganyklų g. 18 (Registrų centras) Palanga
T-009 Priegliaus g. 1 (PUPA) Vilnius
T-075 Gamyklos g. 36 (MIGRACIJA) Mažeikiai
T-048 Draugystės g. 14 (NORFA) Marijampolė
T-108 J. Basanavičiaus a. 16, (IF draudimas) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ IF SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Marijampolė
T-085 Chodkevičiaus g. 10 (Registrų centras) Kretinga
T-006 Baltijos pr. 101 (NORFA) Klaipėda
T-037 Taikos pr. 61 (AKROPOLIS) Klaipėda
T-058 H. Manto g. 90 (STUDLENDAS) Klaipėda
T-059 Taikos  pr. 141 (BIG 2)  Klaipėda
T-095 S. Šimkaus g. 11  (Metrikacija) Klaipėda
T-099 Kauno g. 6 (MIGRACIJA)  GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ MIGRACIJOS PASLAUGAS. 
Klaipėda
T-103 Baltijos pr. 123 (Registrų centras) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ REGISTRŲ CENTRO PASLAUGAS.  Klaipėda
T-079 A. Mickevičiaus g. 23 (MIGRACIJA) Kėdainiai
T-015 Jonavos g. 60 (River Mall) Kaunas
T-031 Tilžės g. 109 (Saulės miestas) Šiauliai
T-035 Savanorių pr. 346 (SAVAS)  Kaunas
T-040 Chemijos pr. 4B (MIGRACIJA) Kaunas
T-045 Savanorių pr. 255 (MAXIMA) Kaunas
T-046 Karaliaus Mindaugo g. 49 (AKROPOLIS) Kaunas
T-067 Europos pr. 105 (VMI) Kaunas
T-068 Islandijos pl. 32 (Mega)   GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ TRAUKINUKĄ.  Kaunas
T-070 Maironio g. 27 (MRU) Kaunas
T-071 Kęstučio g. 42 (Migracija) Kaunas
T-080 Radastų g. 2 (Biblioteka) Kaunas
T-081 Islandijos pl. 209 (MIGRACIJA) Kaunas
T-084 Baltų pr. 143 (MIGRACIJA) Kaunas
T-111 Statybininkų g. 3 (KAUNO ŠVARA) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ MANO KAUNAS SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Kaunas
T-112 Statybininkų g. 3 (KAUNO ŠVARA) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ MANO KAUNAS SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Kaunas
T-113 Statybininkų g. 3 (KAUNO ŠVARA) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ MANO KAUNAS SUTEIKTAS PASLAUGAS.  Kaunas
T-013 Dariaus ir Girėno g. 77 (NORFA) Jurbarkas
T-010 Žeimių g. 26a (NORFA) Jonava
T-078 Klaipėdos g. 4 (MIGRACIJA) Jonava
T-055 Kvietinių g. 19 (Registrų centras) Gargždai
T-086 Draugystės g. 32 (MIGRACIJA)  Elektrėnai
T-065 Čiurlionio g. 60, (Registrų centras) Druskininkai
T-121 Sveikatos g. 30 (Druskininkų ligoninė) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ LIGONINĖS PASLAUGAS.
Druskininkai
T-062 Jotvingių g. 8  (MIGRACIJA)

Alytus

T-124 L. Asanavičiūtės g. 27a (Karolinišnių poliklinika) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS. 

Vilnius

T-125 Gedimino pr. 27 (Centro poliklinika) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS. 

Vilnius

T-126 Pylimo g. 56 (Centro poliklinika) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS. 

Vilnius

T-127 Gerosios Vilties g. 1 (Centro poliklinika) GALIMA APMOKĖTI TIK UŽ POLIKLINIKOJE SUTEIKTAS PASLAUGAS. 

Vilnius

 Terminalai priimantys monetas

Sužinok kaip greitai apmokėti ar papildyti „Bitė“ sąskaitas už paslaugas FOXBOX savitarnos terminaluose! FOXBOX terminalai visoje Lietuvoje – rinkis sau artimiausią!

Lietimui jautriame ekrane pasirinkite paslaugą:

Iš pateiktų mobiliųjų operatorių sąrašo išsirinkite :

Duomenų įvedimo lange, suveskite šią informaciją:

 • Telefono numeris (pvz.: 8660066666)

Patvirtinkite duomenis ir įneškite pinigus.

Komisinis mokestis 0,3 EUR.

VILNIUJE

Sodų g. 22 (STOTIS)    

Geležinkelio g. 16 (GELEŽINKELIO STOTIS)    

Žirmūnų g. 2 (IKI)

Šeškinės g. 32 (IKI)  

Saulėtekio al. 25 (bendrabutis)  

Medeinos g. 8 (RIMI)  

Zarasų g. 5A (RIMI)  

Ozo g. 25 (AKROPOLIS)  

Fabijoniškių g. 2a (IKI)  

L. Аsanavičiūtės g. 29 (NORFA)  

Naugarduko g. 84 (Maxima)  

Priegliaus g. 1 (PUPA)  

Kedrų g. 4 (RIMI)  

Viršuliškių g. 40 (MADA)  

Ukmergės g. 369 (BIG)  

Laisvės pr. 58 (TTVAM)  

Saulėtekio al. 39 (VU bendrabutis)  

Savanorių pr. 176 (NORFA)  

Saulėtekio al. 4 (VU bendrabutis)  

Justiniškių g. 91 (NORFA)  

Ateities g. 91 (MANDARINAS)  

Liepkalnio g. 112 (MAXIMA)  

Konstitucijos pr. 3 (SAVIVALDYBĖ)     (laikinai neprieinamas)

Naugarduko g. 100 (MIGRACIJA)   

Ševčenkos g. 26 (VPK)  

K. Kalinausko g. 21 (METRIKACIJA)   (laikinai neprieinamas)

K. Kalinausko g. 21 (MIRČIŲ SK.)  

Ateities g. 20 (MRU)  

Žirmūnų g. 64 (RIMI)  

Saltoniškių g. 9 (PANORAMA)  

Šiltnamių g. 29 (RVUL) 

 

KAUNE

Maironio g. 27 (MRU)  

Savanorių pr. 346 (SAVAS)  

Savanorių pr. 255 (MAXIMA)  

Karaliaus Mindaugo g. 49 (AKROPOLIS)  

Europos pr. 105 (VMI)     (laikinai neprieinamas)

Chemijos pr. 4B (MIGRACIJA)   

Baltų pr. 143 (MIGRACIJA)    

Islandijos pl. 209 (MIGRACIJA)   

Jonavos g. 60 (RIVER MALL)  

 

KLAIPĖDOJE

Baltijos pr. 101 (NORFA) 

Taikos pr. 61 (AKROPOLIS)  

H. Manto g. 84 (STUDLENDAS)  

Taikos pr. 141 (BIG 2)  

S. Šimkaus g. 11 (METRIKACIJA)    (laikinai neprieinamas)

 

ALYTUJE

Jotvingių g. 8  (MIGRACIJA)   

 

ANYŠČIUOSE

Troškūnų g. 3  (MIGRACIJA)   

 

BIRŽUOSE

Vytauto g. 39  (MIGRACIJA)   

 

DRUSKININKUOSE

Čiurlionio g. 60, (REGISTRŲ CENTRAS)    (laikinai neprieinamas)

Vytauto g. 41, (MIGRACIJA)   

 

ELEKTRĖNUOSE

Draugystės g. 32 (MIGRACIJA)   

 

GARGŽDUOSE

Kvietinių g. 19 (REGISTRŲ CENTRAS)    (laikinai neprieinamas)

Klaipėdos g. 80 (MIGRACIJA)    

 

JONAVOJE

Klaipėdos g. 4 (MIGRACIJA)   

 

JURBARKE

Kauno g. 2 (MIGRACIJA)   

 

KĖDAINIUOSE

Didžioji g. 23 (MIGRACIJA)   

 

KRETINGOJE

Savanorių g. 25 (Registrų centras)   

 

MARIJAMPOLĖJE

Draugystės g. 14 (NORFA)  

Kęstučio g. 1 (MIGRACIJA)   

 

MAŽEIKIUOSE

Gamyklos g. 36 (MIGRACIJA)     (laikinai neprieinamas)

 

PABRADĖJE

Molėtų g. 4 (NORFA) 

 

PALANGOJE

Ganyklų g. 18 (Registrų centras)    (laikinai neprieinamas)

 

PANEVĖŽYJE

Savitiškio g. 61 (RYO)  

J. Basanavičiaus g. 7 (NORFA)  

 

PLUNGĖJE

Minijos g. 4 (MIGRACIJA)   

 

RADVILIŠKYJE

Gedimino g. 36 (MIGRACIJA)   

 

RASEINIUOSE

Maironio g. 7 (MIGRACIJA)   

 

ROKIŠKYJE

Pramonės g. 9 (MIGRACIJA)   

 

ŠALČININKUOSE

Vilniaus g. 50 (MIGRACIJA)   

 

ŠIAULIUOSE

Tilžės g. 109 (Saulės miestas)  

Aušros al. 19 (MIGRACIJA)   

Aido g. 8 (AKROPOLIS)   

 

ŠILUTĖJE

Lietuvininkų g. 31 (MIGRACIJA)   

 

ŠVENČIONĖLIUOSE

Žemutinė g. 26 (NORFA)  

 

ŠVENČIONYSE

Vilniaus g. 30 (MIGRACIJA)   

 

TAURAGĖJE

Gedimino  g. 17 (TVPK)   

Stoties  g. 15 (MIGRACIJA)   

 

TELŠIUOSE

Karaliaus Mindaugo g. 1 (MIGRACIJA)   

 

UKMERGĖJE

Vytauto g. 109, (MIGRACIJA)   

 

UTENOJE

Maironio g. 4 (MIGRACIJA)   

 

VISAGINE

Sedulinos g. 20 (NORFA) 

Taikos pr. 10 (NORFA)   

Veteranų g. 13 (MIGRACIJA)   

 

    Terminalas priima monetas

 Terminalas priima banknotus

   Terminalas dalinai atiduoda grąžą nuo 0,05€/0.10€ iki 15€

Jeśli chcesz dokonać zwrotu pieniędzy z tytułu nieprawidłowo wykonanej płatności, należy wydrukować i wypełnić wniosek o zwrot pieniędzy.

Należy KONIECZNIE podpisać wniosek. Zeskanowane kopie wniosku i paragonu płatności należy załączyć w poniższych polach.

Uwaga! Dokonanie zwrotu pieniędzy z tytułu nieprawidłowo wykonanej płatności lub skorygowanie danych płatności możliwe jest tylko wtedy, gdy płatność z powodu błędnych danych nie została zrealizowana. Jeżeli płatność została jednak zrealizowana (np. błędnie wskazany przez Ciebie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu w rzeczywistości istnieje), wówczas płatność została już przeprowadzona i odzyskać pieniądze lub wprowadzić zmiany do danych nie będzie możliwe.

Если Вы хотите вернуть деньги за неверно совершенный платеж, то Вам необходимо распечатать и заполнить заявление на возврат денег.

Заявление ОБЯЗАТЕЛЬНО должно быть подписано Вами. Сканированные копии заявления и платежной квитанции поместите в расположенные ниже поля.

Внимание! Вернуть неверно совершенный платеж или исправить данные платежа можно только в том случае, если платеж не был совершен в связи с неверным введением данных. Если платеж все же был совершен (например, неверно указанный Вами адрес эл. почты или неверно указанный Вами номер телефона существует), то в таком случае платеж считается уже совершенным и вернуть деньги или исправить данные не представляется возможным.

If you want to get a refund after an incorrect payment making, please print and fill out the online form to request a refund.

We will respond to your request as soon as possible: you will hear back from us the very same day or the following day within administration working hours.

To sign the request form is NECESSARY. Please attach the scanned copies of the request and payment cheque to the boxes below.

Attention please! You will be able to have incorrectly made payment refunded or payment data corrected just then when the payment has not been made because of data being incorrect. If the payment nevertheless has been made (e.g., in reality, the incorrectly indicated address or phone number exists), the refund or data correction will be impossible.

Pasirinkite kalbą/Choose Language

LT  EN 

Jeigu norite susigrąžinti pinigus už neteisingai įvykdytą mokėjimą, prašome atsispausdinti ir užpildyti prašymą grąžinti pinigus.

Jeigu norite patikslinti neteisingai įvestus mokėjimo duomenis (pvz. Banko sąskaitos papildymo paslaugoje)  – užpildykite prašymą patikslinti duomenis

 

Į Jūsų prašymą atsakysime kuo greičiau: administracijos darbo laiku per šią arba kitą darbo dieną.

Pasirašyti prašymą BŪTINA. Skenuotas prašymo ir mokėjimo kvito kopijas prisekite prie siunčiamos formos. 

Dėmesio! Susigrąžinti neteisingai įvykdytą mokėjimą ar pataisyti mokėjimo duomenis galima tik tuo atveju, jei mokėjimas dėl neteisingų duomenų nebuvo atliktas. Jeigu mokėjimas vis dėl to buvo įvykdytas (pvz. Jūsų klaidingai nurodytas el. pašto adresas arba Jūsų neteisingai nurodytas telefono numeris egzistuoja), tokiu atveju mokėjimas jau yra įvykdytas ir susigrąžinti pinigus ar pakoreguoti duomenis bus neįmanoma.

 

Krepšelis dar tuščias.

Return to shop

Prisijungti

Payment status check / data change / application for a refund

Sprawdzenie statusu płatności/ Zmiana danych/ Wprowadzenie danych do zwrotu pieniędzy

Проверка статусa платежа/ Изменение данных/ Заполнение данных для возврата денег

Pinigų įnešimo įkainiai

Paslauga

Valiuta

Pinigų įnešimo įkainis

 

Pildyk

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 2 EUR, maksimali suma 30 EUR

 

Ežys

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 50 EUR

 

Extra Telia

 

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 50 EUR

 

Labas

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 20 EUR

 

Telia

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

 

Tele2

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

 

Bitė

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

 

Eurocom

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

 

Teledama

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

 

Globalcell

 

 

EUR

 

0,50 EUR

 

 

TravelSIM

 

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 5 EUR, maksimali suma 100 EUR

 

Tele+ papildymas

 

 

EUR

 

NEMOKAMAI

 

Turbo papildymas

 

 

EUR

 

NEMOKAMAI

 

Paypal

 

EUR

9%
Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 1000 EUR

 

Webmoney

 

 

EUR

 

6%

 

Mokipay

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

Etaksi

 

 

EUR

 

0,58 EUR

 

Xsolla

 

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 1000 EUR

 

 

 

Paysera

 

 

 

 

EUR

iki 100 EUR – 0,30 EUR
101-200 – 0,60 EUR
201-300 – 0,90 EUR
301-400 – 1,20 EUR
401-500 – 1,50 EUR
501 – 600 – 1,80 EUR.
Vienos įmokos maksimali suma 600 EUR

 

Bitcoin

 

 

EUR

NEMOKAMAI

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 1000 EUR

 

Sėkmės taksi

 

 

EUR

 

0,30 EUR

 

Yandex Money

 

 

EUR

5%

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 150 EUR

 

Taxi.lt

 

 

EUR

 

0,60 EUR

 

Etransport.lt

 

 

EUR

 

 

0,60 EUR

 

VISA Qiwi Wallet

 

EUR

 

7%

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 1000 EUR

 

TaksiNET

 

 

EUR

 

0,60 EUR

 

STEAM

 

EUR

 

STEAM wallet kodas 5 EUR kainuoją 7 EUR

STEAM wallet kodas 10 EUR kainuoją 13 EUR

 

GooglePlay

 

EUR

 

Google Play kodas 10 USD kainuoją 13 EUR

Google Play kodas 25 USD kainuoją 28 EUR

 

iTunes

 

EUR

 

iTunes kodas 10 USD kainuoją 12 EUR

iTunes kodas 25 USD kainuoją 28 EUR

 

Odnaklasniki

 

EUR

 

7%

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 150 EUR

 

Vkontakte

 

EUR

 

7%

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 150 EUR

 

Paysafecard

 

EUR

 

NEMOKAMAI

 

 

WORLDofTANKS

 

EUR

 

 

NEMOKAMAI

 

Banko Sąskaitų Papildymas

 

 

EUR

0,90 EUR

Vienos įmokos minimali suma 1 EUR, maksimali suma 1000 EUR

 

SODRA

 

 

EUR

 

1,20 EUR

 

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

Įmonės kodas 302455836

PVM mokėtojo kodas LT100005019915

Žalgirio g. 92, LT – 09303, Vilnius

Tel.: +370 5 2430053

www.foxbox.lt
www.foxtransfers.lt

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

Įmonės kodas 302455836

PVM mokėtojo kodas LT100005019915

Žalgirio g. 92, LT – 09303, Vilnius

Tel.: +370 5 2430053

www.foxbox.lt
www.foxtransfers.lt

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

Įmonės kodas 302455836

PVM mokėtojo kodas LT100005019915

Žalgirio g. 92, LT – 09303, Vilnius

Tel.: +370 5 2430053

www.foxbox.lt
www.foxtransfers.lt

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

Registration code 302455836

VAT LT100005019915

Konstitucijos pr. 26, LT-08105, Vilnius

Phone: +370 5 2430053

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

REGON 302455836

NIP LT100005019915

Pr. Konstitucijos 26, LT-08105, Wilno

Telefon: +370 5 2430053

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

Код предприятия 302455836

НДС код LT100005019915

Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius

телефон: +370 5 2430053

Informacja w trybie przyszykowania się

Obrót. Poniższy wykres przedstawia dynamikę wzrostu obrotów firmy w roku 2016. Planuje się, że w roku 2017 obroty będą wynosić 20 mln EUR.

Płatności. Jednym z dowodów prostoty i łatwości usługi jest szybki wzrost unikalnych użytkowników oraz liczby płatności.

Dynamika wzrostu liczby transakcji:

Dynamika wzrostu liczby unikalnych użytkowników:

Information will be available soon

Пришлите готовый модуль подключения к ТВС

opencart

wordpress

xcart

cs-cart

magento

prestashop

Подготовка информации

..

Wybierz czynność, jaką chcesz dokonać:

Jeśli chcesz dokonać zwrotu pieniędzy z tytułu nieprawidłowo wykonanej płatności, należy wydrukować i wypełnić wniosek o zwrot pieniędzy.

Odpowiedzi na wniosek udzielimy jak najszybciej: w czasie godzin pracy administracji w tym samym dniu lub w następnym dniu pracy.

Należy KONIECZNIE podpisać wniosek. Zeskanowane kopie wniosku i paragonu płatności należy załączyć w poniższych polach.

Uwaga! Dokonanie zwrotu pieniędzy z tytułu nieprawidłowo wykonanej płatności lub skorygowanie danych płatności możliwe jest tylko wtedy, gdy płatność z powodu błędnych danych nie została zrealizowana. Jeżeli płatność została jednak zrealizowana (np. błędnie wskazany przez Ciebie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu w rzeczywistości istnieje), wówczas płatność została już przeprowadzona i odzyskać pieniądze lub wprowadzić zmiany do danych nie będzie możliwe.

pay-online-1024x685

FoxTransfers to system płatności dla sklepów internetowych lub stron internetowych, podtrzymujący szereg usług płatniczych: usługi bank link, które pozwalają na przyjmowanie płatności od użytkowników bankowości elektronicznej wszystkich banków Litwy, oraz pozwalający na dokonanie płatności za pomocą kart kredytowych.

Szkoda Ci czasu na zawieranie umów z bankami, koordynowanie cen, programowanie i konserwację systemów? Powierz te czynności dla nas, a cały swój czas przeznacz na rozwój biznesu.

Dlaczego FoxTransfers?

 • Wygodny sposób płatności dla Twoich klientów;
 • Informacja o dokonaniu płatności odbierana jest w rzeczywistym czasie. Nie ma potrzeby sprawdzać rachunki bankowe;
 • Wszystkie dochody są gromadzone na jednym rachunku;
 • Nie ma potrzeby zawierania umów z każdym bankiem oddzielnie;
 • Nie ma potrzeby programowania połączeń z każdym bankiem lub przeprogramowania w przypadku zmiany ustawień usług bankowych.

Usługa FoxTransfers bank link obejmuje usługi bank link wszystkich banków Litwy. Oznacza to, że wystarczy, że wykonasz jedną integrację, i będziesz mógł dla swoich klientów zaoferować usługi płatnicze aż 8 banków.

Jak działa usługa FoxTransfers Bank Link?

Załóżmy, że klient sklepu internetowego, który korzysta z usługi FoxTransfers, wybrał towar/usługę i chce dokonać płatności za pomocą bankowości elektronicznej. Kupujący po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych dotyczących kupna/dostawy jest proszony o wybranie banku, za pośrednictwem którego zostanie wykonana płatność.

Po kliknięciu logo banku, kupujący proszony jest o zalogowanie się do swojego elektronicznego konta bankowego, po zalogowaniu się od razu otwiera się automatycznie utworzony formularz przelewu, wystarcza, że klient potwierdzi go. Proces płatności jest krótszy i prostszy, znika ryzyko, że kupujący wskaże błędny numer konta.

Jak tylko bank odbierze płatność, informacje o płatności natychmiast zostają ujęte w systemie rachunkowości sklepu internetowego, tak, że towary mogą być wysłane do kupującego bez zwłoki. Administrator sklepu internetowego może widzieć wszystkie płatności ze szczegółowymi informacjami po zalogowaniu się do profilu klienta FOXTRANSFERS. Tutaj również można wybrać sposób wypłaty zgromadzonych środków pieniężnych:

 • Raz w miesiącu kalendarzowym;
 • Raz w ciągu 7 dni, jeśli zgromadzona kwota pieniędzy nie jest mniejsza niż 289,62 EUR;
 • Każdego dnia roboczego, jeżeli zgromadzona kwota pieniędzy nie jest mniejsza niż 28,96 EUR.

Za zgromadzone środki pieniężne do chwili ich przekazania do użytkownika końcowego jest odpowiedzialna firma UAB „Mokėjimo terminalų sistemos“ zarządzająca systemem FoxTransfers.

Cena usługi

Świadomość sprzedawanych przez Ciebie grupy towarów albo sklepu internetowego nie wywiera żadnego wpływu na ustalanie przez nas cen, więc korzystanie z systemu płatniczego FoxTransfers pomoże Ci zaoszczędzić. Spróbuj i upewnij się. Jesteś nowicjuszem w świecie handlu elektronicznego? Nie wahaj się, mamy do zaoferowania specjalne oferty!

W Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Wilnie został zainstalowany terminal biletowy dokonujący szybką weryfikację klientów. Funkcje terminalu:

 • Przyjmuje gotówkę, karty bankowe oraz płatności za pośrednictwem systemu PayPal;
 • Wydaje resztę;
 • Drukuje bilety termiczne.

 

 

W Żalgiris Arenie w Kownie został zainstalowany terminal, za pośrednictwem którego można dokonywać wpłat na bezstykowe karty płatnicze Żalgiris Areny. Funkcje terminalu:

 • Odczytywuje dane karty NFC;
 • Przyjmuje płatności za pomocą gotówki i kartami bankowymi;
 • Wydaje resztę.

 

Utrzymanie kasy w firmie jest kosztowne, a czasem nawet przynosi to straty, dlatego innowacyjne firmy zwykłe kasy zastępują kasami samoobsługowymi. W taki sposób firma oszczędza koszty, czas pracowników i klientów.

Kasa samoobsługowa jest to samoobsługowy terminal płatniczy dostosowany specjalnie do potrzeb Twojej firmy i specjalne oprogramowanie opracowane zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Design urządzeń samoobsługowych i interfejsu użytkownika może być zaprojektowany na żądanie Twojej firmy.

Podstawowe funkcje kasy samoobsługowej:

 • Przyjmuje gotówkę;
 • Wydaje resztę;
 • Drukuje paragon płatności.

Dodatkowe funkcje kasy samoobsługowej:

 • Płatności za pomocą kart bankowych;
 • Płatności za pomocą kart NFC;
 • Płatności za pośrednictwem systemu PayPal;
 • Wydawanie kart rozmaitego typu i formatu;
 • Drukowanie dokumentów lub biletów (do wymiarów formatu A4);
 • Rezerwacja miejsc.

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy bezpłatnych porad oraz pomożemy ocenić potrzebę.

Firma Mokėjimo terminalų sistemos, UAB założona w 2009 roku. Firma oferuje szeroki zakres usług płatniczych samoobsługowych: płatności gotówką i kartami bankowymi za pośrednictwem samoobsługowych terminali płatniczych, płatności elektroniczne.

Pierwsze samoobsługowe terminale płatnicze w centrach handlowych na Litwie zostały zamontowane w marcu 2010 roku. W związku ze znacznie wzrastającą popularnością terminali samoobsługowych, w ponad dwudziestu miastach Litwy zainstalowano 100 samoobsługowych terminali płatniczych.

Firma nie ograniczyła się wyłącznie do płatności w gotówce i w maju 2011 roku zaznajomiła społeczność przedsiębiorców z usługą płatności elektronicznych FOXTRANSFERS. Powyższa usługa do tej pory z powodzeniem jest stosowana przez sklepy internetowe oraz strony elektroniczne.

W 2012 roku firma po raz pierwszy zainstalowała kasy samoobsługowe, w których można dokonywać płatności za pomocą zarówno gotówki, jak i kart bankowych. Usługa ta jest bardzo korzystna zarówno dla firm, jak i dla ich klientów, więc coraz więcej innowacyjnych firm decyduje się na zainstalowanie kas samoobsługowych. Obecnie z kas samoobsługowych korzysta ponad 30 różnych urzędów państwowych i przedsiębiorstw.

FOXBOX to są samoobsługowe terminale, za pośrednictwem których można nabyć różne usługi lub opłacić rachunki gotówką. Obecnie terminale oferują ponad 50 różnych usług: usługi telefonii komórkowej, usługi wpłaty pieniędzy na konta portfeli elektronicznych, możliwość opłacenia usług rozmaitych dostawców usług, opłata podatków dla urzędów państwowych.

Od samego początku staramy się stworzyć jak największy i najszerszy zakres świadczonych usług. W chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą w krajach bałtyckich, która może zaoferować bezpośrednią wpłatę pieniędzy na konta PayPal, WebMoney, Skype. W terminalach również dostępne są do nabycia gry, licencje na oprogramowanie antywirusowe. Oprócz tych usług, za pomocą terminali również oferujemy usługi lokalnych operatorów: pobieranie wpłat i kar pieniężnych do Państwowej Inspekcji Podatkowej, pobieranie innych płatności na rzecz urzędów państwowych, w terminalach można dokonać doładowanie na konto telefonu komórkowego, jak również opłacić rachunki wystawione przez operatora telefonii komórkowej, dokonać wpłaty pieniędzy na konto bankowe własne lub osoby bliskiej.

Выберите услугу, которой хотите воспользоваться:

Если Вы хотите вернуть деньги за неверно совершенный платеж, то Вам необходимо распечатать и заполнить заявление на возврат денег.

Мы ответим максимально быстро на Ваше заявление: в рабочие часы администрации в тот же или на следующий рабочий день.

Заявление ОБЯЗАТЕЛЬНО должно быть подписано Вами. Сканированные копии заявления и платежной квитанции поместите в расположенные ниже поля.

Внимание! Вернуть неверно совершенный платеж или исправить данные платежа можно только в том случае, если платеж не был совершен в связи с неверным введением данных. Если платеж все же был совершен (например, неверно указанный Вами адрес эл. почты или неверно указанный Вами номер телефона существует), то в таком случае платеж считается уже совершенным и вернуть деньги или исправить данные не представляется возможным.

pay-online-1024x685

FoxTransfers – это платежная система, предназначенная для интернет-магазинов или сайтов, поддерживающая несколько платежных услуг: услуги bank link, которые позволяют принимать платежи от всех пользователей электронного банкинга всех литовских банков, а также услуга по обслуживанию кредитных карт.

У Вас нет времени для того, чтобы заключать договоры с банками, согласовывать цены, программировать и обслуживать системы, передайте эти заботы нам и посвятите все свое время развитию бизнеса.

Почему FoxTransfers?

 • Удобный способ оплаты Ваших покупок;
 • Получение в режиме реального времени информации об успешной оплате. Не нужно проверять банковские счета;
 • Все доходы поступают на один счет;
 • Нет необходимости заключать договоры с каждым банком отдельно;
 • Не требуется программирование соединения с каждым банком и перепрограммирование в случае изменения параметров банковских услуг.

Услуга FoxTransfers bank link включает услуги bank link всех литовских банков. Это означает, что Вам достаточно будет провести одну интеграцию и Вы сможете предлагать своим клиентам платежные услуги сразу в 8 баках.

Как работает услуга FoxTransfers Bank link?

Скажем, клиент интернет-магазина, который пользуется услугой FoxTransfers, выбрал товар/услугу и хочет совершить платеж посредством электронного банкинга. После ввода покупателем всех необходимых данных для совершения покупки/доставки, его просят выбрать банк, через который будет совершаться платеж.

После нажатия на иконку банка, покупателя просят войти в свой аккаунт электронного банка, после чего сразу автоматически открывается сформированная форма перевода, которую покупателю остается только подтвердить. Это позволяет сделать процесс оплаты более быстрым и простым, исключается риск того, что покупатель укажет неверный номер счета.

Как только банк примет оплату, информация об этом будет сразу же передана в учетную систему интернет-магазина, что позволит оперативно отправить покупателю товары. Все платежи с подробной информацией администратор интернет-магазина также может видеть, подключившись к профилю клиента FOXTRANSFERS. Здесь также можно выбрать способ выплаты накопленных средств:

 • Один раз в календарный месяц;
 • Один раз в 7 дней, если сумма накопленных средств не меньше 289,62 EUR;
 • Каждый рабочий день, если сумма накопленных средств не меньше 28,96 EUR;

За накопленные средства до момента их перевода конечному пользователю отвечает предприятие UAB «Mokėjimo terminalų sistemos» – распорядитель системы FoxTransfers.

Стоимость услуги

На наше ценообразование никакого влияния не оказывает известность продаваемой Вами группы товаров или Вашего электронного магазина, поэтому платежная система FoxTransfers поможет Вам экономить. Попробуйте и убедитесь в этом. Вы – новичок в мире электронной торговли? Не медлите, у нас есть специальные предложения для Вас!

В международном Вильнюсском аэропорту установлен терминал по продаже билетов с быстрой проверкой клиентов. Функциональность терминала:

 • Принимает наличные денежные средства, банковские карты и платежи через системы PayPal;
 • Выдает сдачу;
 • Распечатывает термические билеты.

 

 

В Каунасской Жальгирис-Арене установлен терминал для пополнения безконтактных платежных карт Жальгирис-Арены. Функциональность терминала:

 • Считывает данные с NFC-карт;
 • Принимает платежи наличными денежными средствами и банковскими картами;
 • Выдает сдачу.

Содержание кассы на предприятии – дорогостоящее удовольствие, а иногда – даже убыточное, поэтому инновационные компании передают кассовые функции кассам самообслуживания. Это позволяет снизить затраты предприятия, экономить время сотрудников и клиентов.

Кассы самообслуживания – это приспособленный специально для потребностей Вашего предприятия платежный терминал самообслуживания и специальное программное обеспечение, созданное с учетом Ваших потребностей. Дизайн связи оборудования самообслуживания с пользователем может быть создан в стиле Вашего предприятия.

Основные функции кассы самообслуживания:

 • Принимает наличные денежные средства;
 • Выдает сдачу;
 • Распечатывает платежную квитанцию;

Дополнительные функции кассы самообслуживания:

 • Платежи посредством банковских карт;
 • Платежи посредством NFC-карт;
 • Платежи через систему PayPal;
 • Выдача карт разного типа и формата;
 • Распечатка документов или билетов (до формата А4);
 • Бронирование мест.

Свяжитесь с нами и мы с удовольствием предоставим Вам бесплатную консультацию и поможем определиться с потребностями.

Предприятие «Mokėjimo terminalų sistemos», UAB было создано в 2009 г. Оно предоставляет широкий спектр услуг по самостоятельной оплате: оплата посредством наличных денежных средств и банковских карт в платежных терминалах самообслуживания, электронные платежи. 
Первые платежные терминалы самообслуживания в торговых центрах Литвы были установлены в марте 2010 г. В связи с большим ростом популярности терминалов самообслуживания, уже через год более чем в двадцати городах Литвы было установлено 100 платежных терминалов самообслуживания.
Предприятие не ограничилось только платежами посредством наличных денежных средств, и в мае 2011 г. деловому сообществу была представлена услуга электронных платежей FOXTRANSFERS. Этой услугой до сих пор успешно пользуются интернет-магазины и электронные сайты.
В 2012 г. предприятие установило первые кассы самообслуживания, принимающие платежи как посредством наличных денежных средств, так и посредством банковских карт. Данная услуга очень полезна как для предприятий, так и для их клиентов, поэтому все больше инновационных предприятий устанавливают у себя кассы самообслуживания. В настоящее время услугами касс самообслуживания пользуются свыше 30 различных государственных учреждений и предприятий.

Оборот. В представленном ниже графике Вы можете видеть динамику роста оборота предприятия до 2017 г. Планируемый оборот в 2016 г. составляет 20 млн евро.

Платежи.  Быстрый рост уникальных пользователей и платежей является одним из доказательств простоты и удобства пользования услугой.

Динамика роста количества транзакций:

Динамика роста количества уникальных пользователей:

FOXBOX – это терминалы самообслуживания, в которых можно приобрести различные услуги, в том числе услугу по оплате счетов посредством наличных денежных средств. В настоящее время терминалы предлагают более 50 различных услуг: услуги мобильной связи, пополнения электронных кошельков, оплаты услуг разных поставщиков услуг, перевода платежей государственным учреждениям.

С самого начала своей деятельности мы стремимся к созданию большого и широкого спектра предоставляемых услуг. В настоящее время мы являемся единственным в странах Балтии предприятием, предлагающим прямое пополнение счетов PayPal, WebMoney, Skypе. В терминалах также можно приобрести лицензии игр, антивирусных программ. Помимо этих услуг, в терминале предлагаются услуги местных операторов: мы собираем взносы и штрафы Государственной налоговой инспекции, принимаем платежи других государственных учреждений, в терминалах можно пополнять и оплачивать счета операторов мобильной связи, пополнять банковские счета – как свои, так и близких.

Choose what you would like to do:

If you want to get a refund after an incorrect payment making, please print and fill out the online form to request a refund.

We will respond to your request as soon as possible: you will hear back from us the very same day or the following day within administration working hours.

To sign the request form is NECESSARY. Please attach the scanned copies of the request and payment cheque to the boxes below.

Attention please! You will be able to have incorrectly made payment refunded or payment data corrected just then when the payment has not been made because of data being incorrect. If the payment nevertheless has been made (e.g., in reality, the incorrectly indicated address or phone number exists), the refund or data correction will be impossible.

pay-online-1024x685

FoxTransfers is a payment system for online shops or websites that supports several services of making payments: a bank link service, allowing accepting payments from e-banking users of all Lithuanian banks, and a service of credit card servicing.

You do not have time to enter into contracts with banks, align prices, program and supervise the systems… Therefore, you should pass these worries to us and devote your time to your business development.

Why FoxTransfers?

 • Convenient way to make payments by your customers-buyers;
 • Real-time information on successful payment. You do not need to check your bank accounts anymore;
 • All incomes received in the same account;
 • You do not need to enter into contracts with each bank separately;
 • You do not need to program logging in to each bank or reprogram after bank service settings changed.

FoxTransfers bank link service integrates bank link services of all Lithuanian banks. This means that you will need to conduct just one integration and your customers will be offered payment services even from 8 banks.

How does FoxTransfers Bank link service work?

Suppose, a customer of an online shop using the FoxTransfers service, has chosen an item / service and wants to make payment through e-banking. Having entered all necessary data on buying / delivery, the buyer is asked to choose a bank, through which the payment will be made.

After clicking on the bank icon, the buyer is asked to log in to his/her e-banking account and then, a transfer form generated automatically opens, which must be confirmed by the buyer and that’s it. This way, the process of making a payment becomes shorter and simpler, the risk of incorrect account number entering by the buyer disappears.

Once the bank has accepted the payment, the information immediately gets into the accounting system of the online shop; consequently, the goods can be sent to the buyer promptly. In addition, the online shop administrator can see all payments with detailed information after logging in to the profile of the FOXTRANSFERS customer. Collected funds may be paid out applying one of the ways below:

 • Once per calendar month;
 • Once in 7 days if the amount collected is not less than EUR 289.62;
 • On each working day if the amount collected is not less than EUR 28.96.

The amounts collected are supervised by Mokėjimo terminalų sistemos, UAB, the company managing the FoxTransfers system, until these funds are transferred to the ultimate user.

Price of the Service

Awareness of your online shop or group of goods to be sold by your company does not influence our pricing. Therefore, you may save using FoxTransfers payment system. Try and see. Is the electronic trading a novelty for you? Do not hesitate, we have special offers for you!

At Vilnius International Airport, a fast track ticket terminal installed. Terminal functions:

 • Accepts cash, bank cards and makes payments through PayPal system;
 • Gives change;
 • Prints thermal tickets.

 

 

 

At Kaunas Žalgiris Arena, a terminal for topping-up contactless payment cards installed. Terminal functions:

 • Reads NFC card data;
 • Accepts payments in cash and by bank cards;
 • Gives change.

 

To keep a cash register at a company does cost. Sometimes, it has even detrimental effect to the company; therefore, innovative companies pass the function of cash registers to self-service cash registers. This could be cost saving to a company, at the same time the time of its employees and customers also can be saved.

A self-service cash register is a customized self-service payment terminal to meet your company‘s needs and a special software developed according to your needs. Design of self-service facilities and user interface may be created matching the style of your company.

The following are main functions of a self-service cash register:

 • Accepts cash;
 • Gives change;
 • Prints out payment cheques.

Additional functions of a self-service cash register:

 • Accepts payments by bank cards;
 • Accepts payments by NFC cards;
 • Accepts payments through PayPal system;
 • Issues various type and format cards;
 • Prints out documents or tickets (up to format A4);
 • Provides reservation of seats.

Please contact and consult us free of charge, we will help you to evaluate your need with pleasure.

Turnover. A schematic diagram below shows dynamics of company turnover growth before the year 2016. Turnover in 2017 is expected to be EUR 20 mil.

Payments.  Rapid increase in the number of unique users and payments is just one proof of convenience and simplicity of the service.

Dynamics of increase in number of transactions:

Dynamics of increase in number of unique users:

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB, (Payment Terminal Systems, LLC), was founded in the year 2009. The company offers a wide range of self-service payment services: you can make payments in cash and by bank cards through these services, and make electronic payments. 
First self-service payment terminals started their operation in Lithuanian shopping centres in March of 2010. Self-service terminals have experienced a surge in popularity just in one year, as 100 self-service payment terminals were installed in more than twenty Lithuanian cities in that year.
The company had not restricted itself to payments in cash, and in May of the year 2011, FOXTRANSFERS, a service of electronic payments, was introduced to business community. Online stores and online shopping websites have been using this service successfully so far.
In 2012, the company installed first self-service cash registers, with the help of which one can pay both in cash and by bank cards. This service proved to be extremely useful to companies and their customers; hence, these days, an increasing number of innovative companies are installing self-service cash registers. At present, more than 30 various state institutions and companies have self-service cash registers operating in their business environment.

 

 

Prisijungti

FOXBOX are self-service payment terminals providing different services, including paying your bills in cash. At present, more than 50 various payment services are available through these terminals: you may top-up your mobile phone account, e-wallet payment account, pay for services of various providers and pay taxes to state institutions.

Our ultimate goal since the very beginning of our activities is to provide our customers with the widest possible range of services. At present, we are the only company in the Baltic States offering services of direct topping-up PayPal and WebMoney payment accounts. Also, through these terminals you may buy different games. In addition, we provide services of local operators as well: through the terminals, we collect payments and fines for the State Tax Inspectorate, accept payments of other state institutions; terminal users may top-up mobile phone payment accounts or make payments for mobile operator services, add money to your bank accounts.

Pasirinkite ką norite atlikti:

   

 

Jeigu norite susigrąžinti pinigus už neteisingai įvykdytą mokėjimą, prašome atsispausdinti ir užpildyti prašymą grąžinti pinigus.

Į Jūsų prašymą atsakysime kuo greičiau: administracijos darbo laiku per šią arba kitą darbo dieną.

Pasirašyti prašymą BŪTINA. Skenuotas prašymo ir mokėjimo kvito kopijas prisekite kairėje pateiktoje „PRAŠYMAS GRĄŽINTI PINIGUS“ formoje.

Dėmesio! Susigrąžinti neteisingai įvykdytą mokėjimą ar pataisyti mokėjimo duomenis galima tik tuo atveju, jei mokėjimas dėl neteisingų duomenų nebuvo atliktas. Jeigu mokėjimas vis dėl to buvo įvykdytas (pvz. Jūsų klaidingai nurodytas el. pašto adresas arba Jūsų neteisingai nurodytas telefono numeris egzistuoja), tokiu atveju mokėjimas jau yra įvykdytas ir susigrąžinti pinigus ar pakoreguoti duomenis bus neįmanoma.

 

 

PAKEISTI NETEISINGUS MOKĖJIMO DUOMENIS

NEIŠDUOTOS GRĄŽOS GRĄŽINIMAS

 

Mokėjimų būsenos tikrinimas /Duomenų keitimas/  Pinigų grąžinimui duomenų pildymas

Integruokite atsiskaitymą kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis jūsų el. parduotuvėje. Toks atsiskaitymo būdas yra itin patogus, kai klientai turi užsienio bankuose išduotas mokėjimo korteles.

Priimame mokėjimus VISA, VISA Electron, VISA Debit, VISA VPay, MasterCard, MasterCard Debit, Maestro International, Diners Club International, Carte Bleue, Dankort, CartaSi kortelėmis.

 

Susisiekime info@foxtransfers.lt, pateiksime jums kainos pasiūlymą ir padėsime išspręsti techninius klausimus.

 

Reikalavimai e-parduotuvėms

Sutarties sąvokos

Atgalinių nuskaitymų limitai

Draudžiamų produktų sąrašas

 

FOXTRANSFERS BANK LINK

Tai patogus mokėjimo būdas elektroninėms parduotuvėms. Leiskite klientams atsiskaityti nukreipimu per pasirinktą banką ir populiariausiomis mokėjimo kortelėmis VISA, MAESTRO, MASTERCARD. Sužinokite apie palankius įkainius čia.

PATOGU VERSLUI

Jums nereiks sudaryti sutarčių su kiekvienu banku atskirai, tuo pasirūpinsime mes. Daug operatyviau galėsite išsiųsti prekes klientams, nes visą informaciją apie įvykdytus mokėjimus matysite realiuoju laiku. Jums nebereiks tikrinti bankų sąskaitų, o pajamas gausite į vieną sąskaitą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PATOGU KLIENTAMS

Mokėjimas yra vienas svarbiausių žingsnių pirkimo procese, todėl suformuotas pavedimas kliento pasirinktame banke leis atsiskaityti patogiai ir užtikrins nenutrūkstamą pardavimo procesą.

PINIGŲ IŠMOKĖJIMAS

Inicijuokite pinigų išmokėjimą į savo banko sąskaitą kada tik norėsite arba tai padarysime automatiškai mėnesio pabaigoje. Patogi ir lengvai valdoma Foxtransfers vidinė administravimo platforma leis suformuoti ataskaitas, matyti realius mokėjimus ir inicijuoti išmokėjimus.

TVS ĮSKIEPIAI

Turime paruoštus TVS įskiepius standartinėms platformoms, nuolat juos atnaujiname ir pritaikome individualiems el. parduotuvės poreikiams.

 

 

 

Mes sukūrėme produktą, kuriuo sėkmingai naudojasi skirtingo pobūdžio privačios ir valstybinės įmonės.

Nuolat tobuliname sistemą, todėl savitarnos terminalai jau aptarnauja komunalinių paslaugų įmones, oro uostus, poliklinikas, ligonines ir draudimo bendroves.

Visuome ieškome paprasto ir patogaus sprendimo, todėl terminalas palengvina ne tik įmonės darbą, bet ir pagreitina atsiskaitymą jūsų klientams. Mes pasirūpinsime pinigų inkasacijomis, pildysime kasos knygą, teiksime techninę pagalbą ir papildysime pinigus grąžai.

Savitarnos terminalų tinklas plečiasi itin sparčiai. Nuo mūsų pirmojo susitikimo praėjus mėnesiui terminalas jau gali stovėti jūsų įmonėje. Viskas yra tikrai paprasčiau, nei galite įvaizduoti!

 

 

 

 

 

Kaip manote, kas nutiktų, jei kasą jūsų įmonėje pakeistų savitarnos terminalas? Pritaikytas
jūsų poreikiams, sujungtas su buhalterine sistema, dirbantis 24/7?
Atsakymas paprastas – sutaupytumėte iki 40% kasos darbuotoją išlaikyti reikalingų kaštų,
suteiktumėte patogesnį ir novatorišką būdą atsiskaityti.
Mes pritaikysime sistemą specialiai jums, teiksime ataskaitas, tvarkysime kasos knygą ir
prižiūrėsime terminalą.

Pagrindinės savitarnos kasos funkcijos:

 • Priima grynuosius pinigus;
 • Duoda grąžą;
 • Spausdina mokėjimo kvitą.

Papildomos savitarnos kasos funkcijos:

 • Mokėjimai banko kortelėmis;
 • Mokėjimai NFC kortelėmis;
 • Mokėjimai per PayPal sistemą;
 • Įvairaus tipo ir formato kortelių išdavimas;
 • Dokumentų ar bilietų (iki A4 formato) spausdinimas;
 • Bar kodo skenavimas.
 • Vietų rezervavimas.

Susitikime įdomiam pokalbiui.

 

 

Kaip veikia FOXBOX?
FOXBOX terminale vartotojas pasirenka norimą apmokėti paslaugą, suveda reikiamus duomenis (pvz. telefono, kurį reikia papildyti, numerį, paypal piniginės el. paštą, banko sąskaitą ir pan.) ir įneša pinigus. FOXBOX terminalas šifruotu ryšiu susisiekia su paslaugos tiekėjo (mobiliojo ryšio, elektroninės piniginės ar kitų paslaugų operatoriaus) tarnybine stotimi, perduoda įvestus duomenis ir paslaugos tiekėjas papildo vartotojo sąskaitą. Įprastai tai trunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių. Kai paslaugos operatoriaus tarnybinė stotis apdoroja gautus duomenis, vartotojas gali iš karto naudotis papildyta sąskaita ar perverstais pinigais. Tai paprasta, saugu ir greita!
FOXBOX terminale mokėti galima tik eurais.

 

Jeigu transakcija viršiją 1000€/dieną?
Gerbiamieji, Remiantis Pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos įstatymu Mokėjimo įstaiga turi įsitikinti asmens tapatybe, jei asmuo vykdo transakciją ar kelias transakcijas daugiau kaip 1000€ per dieną, arba transakcijomis kurių suma viršija 15000€ per mėnesį. Toks asmuo turi pateikti asmens tapatybės dokumentą ir realią savo nuotrauką el. paštu: info@foxbox.lt .

 

Kokia valiuta galiu mokėti FOXBOX ?
FOXBOX terminale mokėti galima tik eurais.

 

Kaip greitai mano pinigai pasieks norimą operatorių?
FOXBOX terminalas informaciją apie Jūsų įvestus duomenis ir pinigų sumas akimirksniu perduos paslaugos operatoriui. Kada Jūsų pinigai pasieks pildomą sąskaitą iš esmės priklauso nuo operatoriaus  tarnybinių stočių užimtumo. Paprastai šis procesas užtrunka apie minutę*. Jeigu įvedėte savo telefono numerį, apie sėkmingą papildymą būsite informuotas SMS žinute. Detalesnę informaciją apie paslaugos įkainius ir papildymo laiką galite rasti FOXBOX terminale pasirinkę norimą paslaugą.

 

Įsigijau Paysafecard kodą bet negaliu juo atsiskaityti. Ką daryti?
Kartais Paysafecard PIN kodai įsigyti Lietuvoje nėra priimami tam tikrose elektroninėse svetainėse.
Rasti svetaines priimančias Lietuvoje įsigytus Paysafecard PIN kodus galite čia.

 

Negavau papildymo. Ką daryti?

Pildžiau mobiliojo telefono sąskaitą, bet pinigai jos nepasiekė. Ką daryti? 

Patikrinkite gautą čekį, ar teisingai įvedėte visus duomenis. Jei įvedėte neteisingai – susisiekite su mumis. Jei įvedėte teisingai – luktelėkite. Kartais operatorių tarnybinės stotys yra apkrautos ir papildymai pasiekia vartotojus vėliau. Jei po kelių valandų Jūsų sąskaita nepasipildė – susisiekite su mumis ir mes išspręsime problemą.

Pildžiau mobiliojo telefono sąskaitą ir įvedžiau neteisingą telefono numerį. Ką daryti?

Jei įvedėte klaidingą telefono numerį pildydami sąskaitą, paskambinkite mums pagalbos telefonu, nurodytu ant čekio, arba parašykite elektroninį laišką adresu info@foxbox.lt. Jei telefono numeris, kurį įvedėte nėra aktyvus, tuomet mes pataisysime mokėjimą ir Jūsų sąskaita pasipildys.

Pildžiau PayPal sąskaitą, tačiau pinigai nepasiekė mano sąskaitos. Ką daryti?

Patikrinkite ar tikrai įvedėte teisingą elektroninio pašto adresą. Jei adresas teisingas, patikrinkite savo elektroninio pašto dėžutę ar gavote laišką iš PayPal. Jei pildote sąskaitą pirmą kartą mokėjimą turite priimti, tai padaryti galite savo PayPal paskyroje, skiltyje History. Jei elektroninio pašto adresą įvedėte teisingai, informacijos apie papildymą savo paskyroje nematote, o pinigai 24 val. bėgyje nepasiekė Jūsų sąskaitos, skambinkite mums pagalbos telefonu arba parašykite elektroninį laišką. Padėsime išspręsti problemą.

Papildžiau PayPal sąskaitą, tačiau negaliu atsiskaityti pirkdamas prekę. Ką daryti?

Yra elektroninių parduotuvių naudojančių PayPal mokėjimo būdą kredito kortelėms. Tokiu atveju atsiskaityti galima tik iš kredito ar debeto kortelės sąskaitos. Paprašykite pardavėjo, kad nurodytų Jums parduotuvės PayPal sąskaitos adresą ir padarykite paprastą pinigų pervedimą.

Papildžiau WebMoney sąskaitą, tačiau gavau žinutę, kad mokėjimas nesėkmingas. Ką daryti?

Jei gavote trumpąją žinutę, kad Jūsų mokėjimas nepavyko, greičiausiai įnešėte didesnę, nei leidžia Jūsų WebMoney piniginė, papildymo sumą. Maksimalią papildymo sumą, kiekvieną kart pildant sąskaitą patikriname ir parodome Jums terminalo ekrane. Neviršykite šios sumos. Jei visgi įnešėte didesnę sumą, susisiekite su mumis pagalbos telefonu ar elektroniniu paštu, padėsime išspręsti kilusią problemą.

Papildžiau banko sąskaitą, tačiau pinigai nepasiekė gavėjo. Ką daryti?

Patikrinkite mokėjimo kvitą, įsitikinkite ar visus reikiamus duomenis įvedėte teisingai? Svarbu, kad teisingai būtų įvestas lėšų gavėjo banko sąskaitos numeris, vardas bei pavardė. Taip pat įvestas tikras lėšų siuntėjo vardas bei pavardė ir kontaktinis telefono numeris. Lėšų siuntėjo informacijos laukelyje negalima vesti slapyvardžių, inicialų ar kitų duomenų. Neteisingai nurodžius duomenis pavedimas nepasieks gavėjo.
Jei suklydote ar neteisingai nurodėte duomenis susisiekite su mumis elektroniniu paštu ar pagalbos telefonu, kuris nurodytas mokėjimo kvite.

 

Norite susigrąžinti pinigus. Ką daryti?

PayPal mokėjimo grąžinimas.

Jei norite atsiimti pinigus už atliktą PayPal mokėjimą, kuris nepasiekė Jūsų ar kito asmens egzistuojančios sąskaitos, susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar užpildykite pinigų gražinimo prašymą internetu.
Jei pageidaujate susigražinti pinigus už PayPal mokėjimą, kuris pasiekė Jūsų sąskaitą, prisijunkite prie savo sąskaitos ir atlikite pinigų gražinimo operaciją (Refund). Po pinigų gražinimo užpildykite pinigų grąžinimo prašymą internetu arba atvykite į mūsų biurą.

Svarbu! Pinigai grąžinami atskaičius PayPal papildymo komisinį mokestį.

 

Kiek kainuoja FOXBOX paslaugos?
Dalis paslaugų FOXBOX terminaluose vartotojams nieko nekainuoja. Nemokamai galite papildyti išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio sąskaitą, įsigyti Bitcoin virtualios valiutos,  apmokėti Faberlic užsakymą ir kt.
Terminaluose taip pat yra ir mokamų paslaugų, pvz.: banko sąskaitos papildymas kainuoja 0,87 EUR, Webmoney komisinis mokestis 6%, PayPal 9%, mobiliojo ryšio sąskaitų apmokėjimas kainuoja 0,29 EUR.
Kiekvienos paslaugos kaina nurodyta terminaluose, mokėjimo lange.

FOXBOX galima apmokėti sąskaitas arba įsigyti daugiau nei 70
įvairių paslaugų: Pildyti mobiliojo ryšio sąskaitas, elektronines
pinigines, apmokėti įvairių paslaugų teikėjų paslaugas, mokesčius
valstybinėms įstaigoms, vykdyti pavedimus į visų bankų sąskaitas.

Visa tai pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu – paprasta ir saugu
naudotis.

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB, įsteigta 2009 metais. Įmonė teikia plataus spektro savitarnos mokėjimo paslaugas: mokėjimai grynaisiais bei banko kortelėmis savitarnos mokėjimo terminaluose, elektroniniai mokėjimai.
Pirmieji savitarnos mokėjimo terminalai Lietuvos prekybos centruose buvo įrengti 2010 metų kovo mėnesį. Savitarnos terminalų populiarumui stipriai didėjant, jau po metų daugiau nei dvidešimtyje Lietuvos miestų buvo įrengta 100 savitarnos mokėjimo terminalų.
Įmonė neapsiribojo vien mokėjimais grynaisiais pinigais ir 2011 metų gegužės mėnesį verslo bendruomenei pristatė elektroninių mokėjimų paslaugą FOXTRANSFERS. Šia paslauga iki šiol sėkmingai naudojasi interneto parduotuvės ir elektroninės svetainės.
2012 metais įmonė įrengė pirmąsias savitarnos kasas, kuriose galima mokėti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortelėmis. Ši paslauga yra labai naudinga tiek įmonėms, tiek jų klientams, todėl vis daugiau inovatyvių įmonių įsirengia savitarnos kasas. Šiuo metu savitarnos kasų paslaugomis naudojasi daugiau nei 30 įvairių valstybinių įstaigų bei įmonių.

 

 

https://www.lb.lt/lt/frd-licencijos/view_license?id=417

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB

Įmonės kodas 302455836

PVM mokėtojo kodas LT100005019915

Konstitucijos pr. 26, LT-08105, Vilnius

Tel.: +370 5 2430053

Privatumo politika

Įveskite duomenis iš kvito
Sesijos Nr.