FoxTransfers Bank Link paslauga

FOXTRANSFERS BANK LINK

Tai patogus mokėjimo būdas elektroninėms parduotuvėms. Leiskite klientams atsiskaityti nukreipimu per pasirinktą banką ir populiariausiomis mokėjimo kortelėmis VISA, MAESTRO, MASTERCARD. Sužinokite apie palankius įkainius čia.

PATOGU VERSLUI

Jums nereiks sudaryti sutarčių su kiekvienu banku atskirai, tuo pasirūpinsime mes. Daug operatyviau galėsite išsiųsti prekes klientams, nes visą informaciją apie įvykdytus mokėjimus matysite realiuoju laiku. Jums nebereiks tikrinti bankų sąskaitų, o pajamas gausite į vieną sąskaitą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PATOGU KLIENTAMS

Mokėjimas yra vienas svarbiausių žingsnių pirkimo procese, todėl suformuotas pavedimas kliento pasirinktame banke leis atsiskaityti patogiai ir užtikrins nenutrūkstamą pardavimo procesą.

PINIGŲ IŠMOKĖJIMAS

Inicijuokite pinigų išmokėjimą į savo banko sąskaitą kada tik norėsite arba tai padarysime automatiškai mėnesio pabaigoje. Patogi ir lengvai valdoma Foxtransfers vidinė administravimo platforma leis suformuoti ataskaitas, matyti realius mokėjimus ir inicijuoti išmokėjimus.

TVS ĮSKIEPIAI

Turime paruoštus TVS įskiepius standartinėms platformoms, nuolat juos atnaujiname ir pritaikome individualiems el. parduotuvės poreikiams.

 

 

 

FOXTRANSFERS

Sutinku, kad Mokėjimo terminalų sistemos, UAB, tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis. (Daugiau informacijos rasite skiltyje Privatumo politika).