FoxTransfers Bank Link paslauga

FoxTransfers yra mokėjimo sistema skirta interneto parduotuvėms ar svetainėms, palaikanti keletą mokėjimo paslaugų: bank link paslaugas, kurios leidžia priimti mokėjimus iš visų Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės vartotojų ir kredito kortelių aptarnavimo paslaugą.

Neturite laiko sudarinėti sutarčių su bankais, derinti kainas, programuoti ir prižiūrėti sistemas, perduokite šį rūpestį mums ir skirkite visą savo laiką verslo vystymui.

Kodėl FoxTransfers?

  • Patogus mokėjimo būdas Jūsų pirkėjams;
  • Realiu laiku gaunama informaciją apie sėkmingą apmokėjimą. Nebereiks tikrinti bankų sąskaitų;
  • Visos pajamos gaunamos į vieną sąskaitą;
  • Nereikia sudarinėti sutarčių su kiekvienu banku atskirai;
  • Nereikia programuoti susijungimų su kiekvienu banku ar perprogramuoti, pasikeitus bankų paslaugų nustatymams.

FoxTransfers bank link paslaugą sudaro visų Lietuvos bankų bank link paslaugos. Tai reiškia, kad tereiks atlikti vieną integraciją ir savo klientams galėsite pasiūlyti net 8 bankų mokėjimo paslaugas.

Kaip veikia FoxTransfers Bank link paslauga?

Tarkime, kad interneto parduotuvės, naudojančios FoxTransfers paslaugą, klientas išsirinko prekę/paslaugą ir nori atlikti mokėjimą elektroninės bankininkystės pagalba. Pirkėjas suvedęs visus reikiamus pirkimo/pristatymo duomenis yra paprašomas pasirinkti banką, per kurį bus atliekamas mokėjimas.

Paspaudus banko paveiksliuką, pirkėjas prašomas prisijungti prie savo elektroninio banko paskyros ir jam iškart atveriama automatiškai suformuota pervedimo forma, kurią pirkėjui tereikia patvirtinti. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis, dingsta rizika, kad pirkėjas nurodys klaidingą sąskaitos numerį.

Vos tik bankas priima mokėjimą, informacija iškart patenka į interneto parduotuvės apskaitos sistemą, tad prekės pirkėjui gali būti išsiunčiamos operatyviai. Visus mokėjimus su detalia informacija interneto parduotuvės administratorius taip pat gali matyti prisijungęs prie FoxTransfers kliento profilio.Čia taip pat pasirenkami ir surinktų lėšų išmokėjimo būdai:

  • Kartą per kalendorinį mėnesį;
  • Kartą per 7 d., jei surinkta pinigų suma ne mažesnė nei 289,62 EUR;
  • Kiekvieną darbo dieną, jei surinkta suma ne mažesnė nei 28,96 EUR.

Už surinktas lėšas iki jų pervedimo galutiniam vartotojui atsako UAB „Mokėjimo terminalų sistemos“ valdanti FoxTransfers sistemą.

Paslaugos kaina

Mūsų kainodarai nedaro įtakos Jūsų parduodamų prekių grupės ar elektroninės parduotuvės žinomumas, todėl naudodami FoxTransfers mokėjimo sistemą galite sutaupyti. Išbandykite ir įsitikinsite. Esate naujokas elektroninės prekybos pasaulyje? Nedvejokite, Jums turime ypatingų pasiūlymų!